/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 63310
تاریخ ثبت : 1397/04/20-10:25

پاکسازی محله به محله در منطقه 2

سرپرست منطقه 2 از پاکسازی محله به محله در این منطقه خبر داد.

سیدرضا فیض در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به اجرای طرح پاکسازی محله به مجله، گفت: رسیدگی ویژه به وضعیتِ نظافت محلات توسط شهرداری از مهمترین اهدف اجرایی طرح جهادی خدمت رسانی و پاکسازی محله به محله خواهد بود.

 وی بیان کرد: در این طرح که از هفته های گذشته با هدف رسیدگی مضاعف به محلات آغاز شده اقداماتی از جمله امور خدماتی و فضای سبز در سطح محلات و با حضور کلیه نیروهای حوزه خدمات شهری و فضای سبز و نظارت مستقیم در حال اجراست.

 فیض تصریح کرد: به منظور جلب رضایت شهروندان جمع آوری خاک و نخاله شهرک ،حاشیه اتوبان، امام زاده حسن (ع) و مصلی ،مصباح ، بلوار چمران  و تسطیح و پاکسازی اراضی، رفت و روب و نظافت شهری را در هفته گذشته با تلاش کلیه نیرو های این حوزه انجام شد.

فیض تاکید کرد: زیبا سازی سیما و منظر شهری یکی دیگر از اولویت هایی است که به شکل مستمر در دستور کار قرار دارد.

 سرپرست منطقه 2 با بیان اینکه این طرح بر اساس زمان بندی های مشخص در دیگر محلات نیز در حال انجام است، افزود: پاکسازی محلات شامل تنظیف و رفت و روب شهری، پاکسازی و تسطیح زمین های بایر، جمع آوری ضایعات و خوردوهای اسقاطی، شستشوی جداول، لایروبی انهار، امحاء و پاکسازی پوسترها و لیبل های تبلیغاتی می باشد.

 وی خاطرنشان کرد: با اجرای طرح جهادی پاکسازی محله به محله و رفع هرگونه ناهنجاری در سطح منطقه گام های موثری را شهر و رضایتمندی شهروندان برداریم.

 


سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 343
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.