/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 63297
تاریخ ثبت : 1397/04/20-07:15

گام برداشتن مسولان درمسیر هموارسازی موانع قطار شهری کرج

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج، با حضور در بیست و هفتمین جلسه کارگروه فنی اجرایی پروژه خط 2 قطارشهری کرج از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احد رسولی عضو ناظر شورای اسلامی در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری، در جلسه یاد شده، به رفع مشکلات مطرح شده از سوی کارشناسان این سازمان پرداخت و خواستار تلاش بیشتر مسولان مربوطه به منظور فراهم کردن رفاه شهروندی شد.
 
وی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت صورت گرفته اعلام کرد: می بایست کارگروهی به منظور تثبیت استملاک زمین های مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه تشکیل شود تا خللی در روند عملیات طراحی و اجرا به وجود نیاید.
 
در ادامه جلسه بنا به دستور صلواتی سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی و تاکید عضو ناظر شورا در این سازمان، مقرر شد یکسان سازی طراحی معماری ورودی ایستگاه ها و نمای داخلی آن به صورت ویژه و متناسب با شرایط بومی و هویتی شهر کرج در دستور کار قرار گیرد.
 
شایان ذکر است پس از ارایه گزارشات و پیگیری مصوبات، بازدید جامعی از عملیات اجرایی ایستگاه صورت گرفت و مسولان حاضر از نزدیک در جریان جزییات کاری قرار گرفتند.
 
لازم به توضیح است، این جلسه در محل ایستگاه 45 متری گلشهر و با حضور رسولی، رییس کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی، صلواتی، سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی و دیگر مسولان سازمان و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
 

نازنین فرضی زاده

قطارشهری مترو شهرداری شورا کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 350
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.