/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63294
تاریخ ثبت : 1397/04/19-10:57

بازدید میدانی احمدی نژاد از روند اجرایی پروژه های عمرانی

سرپرست شهرداری کرج با حضور درکارگاه های پروژه عمرانی مهرویلا، تقاطع غیر هم سطح باغستان_ماهان و پل چند سطحی حصارک در جریان پیشرفت فیزیکی این طرح ها قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در نشست با مشاورین و پیمانکار پروژه مهرویلای کرج "ادامه بلوار یادگار امام (ره) حد فاصل متروی تهران_کرج تا محدوده پل راه آهن" ضمن بررسی روند اجرایی این طرح، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی، مطالعات مقایسه ای ترافیکی این طرح توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج انجام و به پیمانکار ارایه شده است.
 
وی با بیان اینکه بر اساس مطالعات انجام گرفته ارزیابی امکانِ ایجاد دسترسی بین فاز ۴ مهرشهر و بزرگراه یادگار امام مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: کاهش حجم ترافیک، کاهش زمان سفر و صرفه جویی مصرف انرژی از اهداف اجرای این طرح محسوب می شود، به همین سبب باید عملیات اجرایی بر اساس برنامه زمان بندی تعیین شده اتمام و به بهره برداری رسد.
 
سرپرست شهرداری کرج در ادامه این جلسه با بررسی اقدامات صورت گرفته توسط پیمانکار پروژه مهرویلا، بر لزوم اجرای طرح طبق توافقات و تعهدات صورت گرفته هماهنگ با وضع موجود تاکید کرد.
 

 

 
شهرداری کرج احمدی نژاد پروژه های عمرانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 766
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.