/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63289
تاریخ ثبت : 1397/04/19-10:11

بلوار سرحدآباد نهال کاری شد

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج از نهال کاری بلوار سرحد آباد با 50 اصله نهال، خبر داد.

سید رضا فیض در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج به لوله گذاری پارک ملک اشاره کرد و گفت: برای ایجاد فضایی شاداب نهال کاری بلوار سرحد آباد با تعداد 50 اصله نهال انجام گفت.

وی فضای سبز را یکی از مهمترین نمودهای عملکرد شهری عنوان کرد و گفت: فضای سبز علاوه بر زیبایی بخشیدن به منظر شهری در تقویت روحیه و شادابی شهروندان نیز تاثیر گذار است.

 

سرپرست منطقه 2 گفت: امروزه احداث فضاهای سبز در سطح شهرها بسیار حایز اهیمت است و نگهداری از پارک‌ها و فضاهای سبز احداث شده نیازمند فرهنگ‌سازی و تعامل شهروندان است.

مسول فضای سبز منطقه  نقش شهروندان در حفظ و نگهداری از فضاهای سبز را بسیار تاثیرگذار خواند و اضافه کرد: انجام به موقع عملیاتی نظیر هرس درختان، آبیاری، سمپاشی و کود پاشی را از جمله اقداماتی برشمرد که در حفظ و نگهداری فضاهای سبز اهمیت دارد.


وی با اشاره به اینکه نگهداری و توسعه فضای سبز نیاز به صرف هزینه و مراقبت مستمر دارد و فضای سبز موجود را باید پیوسته سرحال و شاداب نگه داشت عنوان کرد: امید است با همکاری و مشارکت شهروندان بتوانیم در نگهداری و زیبا نگه داشتن پارک‌ها و فضاهای سبز شهری اقدامات موثری انجام دهیم.

 


سعیده سرحدی

سرحدآباد منطقه 2
تعداد دفعات مشاهده شده : 326
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.