/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63286
تاریخ ثبت : 1397/04/19-08:05

روضه شهادت امام جعفر صادق(ع) در مساجد البرزبرپا شد

مسول امور رسیدگی مساجد استان البرز از برپایی روضه شهادت امام جعفر صادق(ع) در سطح مساجد استان خبر داد و گفت: آیین روضه شهادت امام جعفر صادق(ع) در مساجد استان البرز مبتنی بر نقشه راه برگزار شد.
به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج؛ حجت الاسلام علیرضا سعیدی با اشاره به برنامه های ویژه شبِ شهادت امام جعفر صادق (ع)، گفت: از ابتدای سال به تمام مساجد تقویم کاری و مناسبتی برمبنای اولویت های مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ارسال شده است.
 
وي افزود: مناسبت هایی چون اعیاد، ماه مبارک رمضان و ماه محرم در اولویت های اصلی مساجد است که در زمره برنامه های اصلی مساجد برگزار می شود.
 
 اين مسول  با در نظر گرفتن اهمیت دریافت گزارش های مساجد مبنی بر عملکرد مبتنی بر تقویم کاری، بیان کرد: امام مسجد به عنوان مدیر مسجد در امر برپایی مناسبت های سال در مسجد اهتمام ویژه ای باید داشته باشد و این امر توسط امور رسیدگی به مساجد رصد می شود.

 
نقشه راه مساجد برمبنای تقویم کاری با مدیریت امام مسجد است 
این کارشناس با در نظر گرفتن اهمیت بررسی عملکرد امامان مسجد عنوان کرد: شیوه خوداظهاری که از طرف امام مسجد و معتمدان صورت می گیرد، از مدل های دریافت گزارش های مساجد است.
 
 وی با در نظر گرفتن اهمیت حضور بازرسان و دریافت نظرسنجی ها در رابطه با ویژه برنامه های ایام مناسبتی براساس نقشه راه ارایه شده به مساجد، یادآور شد: نقشه راه مساجد برمبنای تقویم کاری با مدیریت امام مسجد محقق خواهد شد. 
 
حجت الاسلام سعیدی با بیان این مهم که تمام مساجدی که امام فعال دارند در ایام مناسبتی در قالب سخنرانی برنامه دارند، خاطرنشان کرد: روضه شهادت امام جعفر صادق (ع) در دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و تمام مساجد استان به مناسبت شهادت این امام معصوم، برگزار شد.
 
 مسول امور رسیدگی به مساجد استان يادآور شد: برپایی دستجات سینه زنی در مسجد چهارده معصوم (ع) واقع در بنیاد کرج و راه اندازی دسته های سینه زنی با همت چند مسجد در سطح استان از برنامه های اجرا شده در این روز بود. 
 

فرزانه سید اسحقی

مسجد شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 338
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.