/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 63280
تاریخ ثبت : 1397/04/17-10:24

اجرایِ طرح جمع آوری نخاله در معابر منطقه 2

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج از اجرایِ طرح پاکسازی و جمع آوری خاک و نخاله های باقی مانده در سطح معابر این منطقه با بکارگیری 30 نیروی خدماتی خبر داد.

سیدرضا فیض در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر، افزود: به منظور جلوگیری از بی نظمی و مخدوش شدن سیمای منظر شهری و ارتقای سطح نظافت معابر، جمع آوری نخاله های ساختمانی و مواد زاید از سطح منطقه اجرا شد.

وی با بیان اینکه جمع آوری مصالح ساختمانی توسط یک اکیپ کارگر خدمات شهری و بکارگیری یک دستگاه لودر، خاور، بابکت و کامیون خدمات شهری انجام شد، افزود: همچنین تعدادی از خودروهای فرسوده که باعث سد معبر عمومی شده بودند، توسط عوامل حوزه کنترل و نظارت منطقه به پارکینگ عمومی منتقل شدند.


فیض فراهم کردن بهداشت محیطی برای شهروندی در سطح شهر را یکی از وظایف مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: پاکسازی و تنظیف معابر برای ایجاد سلامت شهروندان و آسایش و رفاه آنها اجرا می شود که مدیریت شهری از هیچ تلاشی برای این مهم دریغ نخواهد کرد.

سرپرست منطقه 2 در پایان زیباسازی چهره شهری را مهم ارزیابی و خاطر نشان کرد: ریختن نخاله‌های ساختمانی در معابر علاوه بر ایجاد اختلال در عبور و مرور، تردد وسایل نقلیه شهروندان را دچار مشکل می‌کند.سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 360
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.