/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63272
تاریخ ثبت : 1397/04/16-11:13

قدردانی خانه مطبوعات استان البرز از رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج

مدیرعامل و رییس هیات مدیره خانه مطبوعات استان البرز از تلاش های اکبر سلیم نژاد رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج برای پیگیری روندِ درمان"محمد نیک آیین" از خبرنگاران استان، قدردانی کردند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اکبر سلیم نژاد رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج به همراه سید علیرضا موسوی مدیرکل ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری کرج صبح امروز با حضور در خانه مطبوعات از نزدیک در جریان برنامه های این تشکل صنفی قرار گرفتند. 

 پاسداشت روزخبرنگار، برگزاری جشنواره مطبوعات، بزرگداشت روز شورا، ایجاد کمیته حقوق شهروندی، همایش شورا _ رسانه و همکاری برای آموزش خبرنگاران استان موضوعاتی بود که در این نشست از سوی رییس هیات مدیره خانه مطبوعات مطرح شد.

در حاشیه این نشست نیز اکبر حیدری مدیرعامل و مهدی جعفری رییس هیات مدیره خانه مطبوعات از اکبر سلیم نژاد رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج بابت پیگیری برای تسهیل در درمانِ "محمد نیک آیین" از خبرنگاران استان البرز که چندی پیش در یک تصادف رانندگی آسیب جدی دیده بود قدردانی کردند.

این عضو شورا هفته گذشته با حضور در منزل محمد نیک آیین علاوه بر دیدار و آرزوی سلامتی برای وی، با پیگیری های لازم زمینه ادامه یِ درمان این فعال رسانه ای را در یکی از بیمارستان های استان البرز فراهم کرده بود.

 

 عکس از میلاد فیروزان


تعداد دفعات مشاهده شده : 635
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.