/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63262
تاریخ ثبت : 1397/04/14-09:34

پیام سرپرست شهرداری کرج به مناسبت روز شهرداری و دهیاری ها

محمدرضا احمدی نژاد در پیامی 14 تیر روز شهرداری و دهیاری ها را به پرسنل این مجموعه و عموم شهروندان کرجی تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، برابر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و به منظورهدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، همچنین در راستای آشنایی با رویکردها، ‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی؛ روز چهاردهم تیرماه به عنوان "روز شهرداری و دهیاری" در سالنامه رسمی کشور درج شده است.

محمدرضا احمدی نژاد سرپرست شهرداری، ضمن قدردانی از خدمات و اقدامات شبانه روزی پرسنل مجموعه مدیریت شهری، در پیامی 14 تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمام کارکنان این مجموعه و عموم مردم تبریک گفت.

  متن پیام به شرح ذیل است:

نامگذاری 14  تيرماه به عنوان روز شهرداری و دهياری اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنمی است تا در این روز ضمن پاسداشت و تجليل از اقدامات خادمان مردم در عرصه های مختلف مديريت شهری، به ارزيابی عملکرد و فعاليت های این مجموعه به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به شهروندان پرداخته شود.

ارایه خدمات عادلانه به عموم مردم از جمله ساکنین محلات کم برخوردار از مهم ترین اهداف و اقدامات شهرداری محسوب می شود که بی شک هم فکری و همراهی بیش از پیش شهروندان نقش موثری را در ارتقا و بهبود این اهداف ایفا می کند.

اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به تمامی مدیران و کارکنان عرصه مدیریت شهری و روستایی از درگاه خداوند متعال، سلامتی و توفیق روزافزون خدمتگزاران این عرصه را آرزو مند هستم.

ستاره محمدی

محمدرضا احمدی نژاد سرپرست شهرداری کرج روز شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 469
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.