/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63256
تاریخ ثبت : 1397/04/13-10:35

برگزاری نمایشگاه های کتاب در منطقه یک

مدیرمنطقه یک شهرداری کرج از برگزاری نمایشگاه های کتاب به منظور تقویتِ فرهنگ کتابخوانی در این منطقه خبر داد.

علی سلطانی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر، افزود: ارتقای سطح فرهنگی هر جامعه یکی از مهمترین وظایف تمامی ارگان هایی است که در این راستا امکانات و اختیارات لازم را دارا هستند و کتاب و اشاعه کتابخوانی نیز بی شک یکی از مهمترین کالاهایی است که در این جهت می تواند سهم بسزایی داشته باشد .

وی در خصوص اقدامات فرهنگی صورت گرفته طی روزهای اخیر اظهار کرد: روابط عمومی شهرداری منطقه یک همواره سعی دارد تا در جهت ارتقای سطح کیفی فرهنگ در جامعه اقداماتی تاثیرگذار داشته باشد.

مدیرمنطقه یک بیان کرد: یکی از این اقدامات برگزاری نمایشگاه های کتاب در سطوح مختلف منطقه است که همواره با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه بوده است .

سلطانی مقدم افزود: یکی از این نمایشگاه های کتاب که طی روزهای اخیر در سطح منطقه برگزار شده است نمایشگاه کتابی است در خیابان شهید بهشتی نرسیده به چهارراه طالقانی با 50% تخفیف که یکی از محل های پرتردد سطح منطقه است و با استقبالی خوب از سوی شهروندان همراه بود.

وی گفت: امیدواریم در آینده ای نزدیک نیز با هر چه بیشتر برگزار نمودن اینگونه اقدامات فرهنگی در سطح شهر و منطقه بتوانیم در راستای ارتقای سطح فرهنگی جامعه نقش داشته باشیم.  


 


سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 193
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.