/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63247
تاریخ ثبت : 1397/04/13-07:26
سرپرست شهرداری کرج:
عملیات بازیافت آسفالت در کرج اجرایی شود

سرپرست شهرداری کرج به اهمیت بازیافت آسفالت تاکید کرد و گفت: تا کنون این امر به صورت عملیاتی در کرج اجرایی نشده است اما در نظر داریم با همکاری دستگاه های مربوطه و تامین زیرساخت های لازم اقدامات مورد نیاز را در دستور کار قرار دهیم.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در بازدید از کارخانه آسفالت شهرداری کرج با بیان اینکه مدیریت شهری کرج درصدد است خدمات خوب و شایسته ای را به شهروندان در بخش های مختلف ارائه دهد، اظهار کرد: مشکل اصلی در خصوص آسفالت معابر، ادارات حفار نظیر آب و فاضلاب و شرکت برق منطقه ای است.
 
احمدی نژاد گفت: کارخانه آسفالت عامل مهمی در تعدیل و رفع مشکلات ناشی از کمبود آسفالت محسوب می شود؛ این کارخانه با ایجاد ظرفیت های مساعد می تواند نیاز استان به این محصول را نیز تامین کند.
 
وی با تاکید بر اینکه شیارهای فیبرنوری در بلوارهای اصلی شهر مشکلات فراوانی را به کرج تحمیل می کند افزود: به سبب مشکلات زیرساختی موجود و ضوابط حریم آن ها، طرح کانال تاسیسات شهری در شهرهای ایران عملیاتی نشده است.
 
سرپرست شهرداری کرج از دیگر مشکلات شهری در حوزه حفاری معابر را عدم تخصیص اعتبار به دستگاه های اجرایی در بازه زمانی مناسب دانست و گفت: ادارات به سبب نداشتن زمان بندی مناسب در خصوص جذب اعتبار تخصیصی، نمی توانند با شهرداری در این بخش هماهنگ شوند.
 
احمدی نژاد با بیان اینکه اجرای طرح فاضلاب توسط دستگاه های مربوطه برای شهر ضروری است و نمی توان مانع انجام این فعالیت شد، گفت: باید با برنامه ریزی دقیق و تخصصی جهت رفع مشکل آسفالت معابر شهری قدم برداشت.
 
وی تاکید کرد: اگر در روند اجرای طرح آسفالت معابر، درزگیری و لکه گیری مسیرها در بازه های زمانی معین و از پیش مشخص شده مورد بررسی قرار گیرد بی شک عمر آسفالت معابر با افزایش چشمگیری مواجه خواهد شد.
 
این مسئول تاکید کرد: باید میزان تولید کارخانه آسفالت با کیفیت را به حد نصاب برسانیم چرا که با روند کاهش تولید آسفالت و ثابت ماندن هزینه کارخانه، راندمان مناسبی برای خدمت به شهر و شهروندان حاصل نخواهد شد.

ستاره محمدی

محمدرضا احمدی نژاد سرپرست شهرداری کرج کارخانه آسفالت
تعداد دفعات مشاهده شده : 258
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.