/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63246
تاریخ ثبت : 1397/04/12-13:26

مکان های تفریحی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت که بهبود فضای سبزِ شهری و رشد مکان های تفریحی می تواند موجب کاهش آسیب های اجتماعی در میان شهروندان، شود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، فریده بزنی در حاشیه بازدیدِ کارآموزان شانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کارو دانش سراسر کشور و جمعی از مدیران و کارکنان وزارت آموزش و پرورش از باغ گل ها با اشاره به رابطه میانِ افزایش تفرجگاه ها و کاهش معضلات اجتماعی افزود: یکی از وظایف ذاتی شوراها حمایت و بستر سازی جهت گسترش فضای سبز و امکان مناسب تفریحی در سطح شهرها است و این مطالبه بر حق شهروندان است لذا شورای پنجم نیز به دنبال افزایش بستر سازی جهت برآورد این دسته از خواسته های مردم بوده و پشتیبانی از پروژه ها و برنامه های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از جمله برپایی ششمین جشنواره گل و گیاه گوشه ای از آن خواهد بود.
 
این عضو شورا افزود: جوانان و نوجوانان سرمایه های کشور هستند و ایجاد فضای پر نشاط و سرزنده می تواند بیش از پیش بر روند تربیتی نسل آینده اثر گذار باشد و اجرای برنامه هایی چون بازدید گروهی از تفرجگاه ها علاوه بر افزایش حس مشارکت میان نوجوانان اوقات فراغت سالم و هدفمندی را هم می تواند موجب شود.
 
بیرانوند با اشاره به کمبود و فقر فضاهای  تفریحی و گردشگری شهر کرج  عنوان کرد: ظرفیت محدود خدمات و تجهیزات مراکز تفریحی  شایسته کلانشهر کرج نیست و می بایست شرایطی فراهم شود که این شهر  مهاجرپذیر در زمینه سرانه فضای سبز و افزایش مکان های تفریحی و گردشگری رشد بیشتری پیدا کند.
 
وی در خاتمه ضمن قدردانی از اجرای برنامه فوق از تلاش بی وقفه کارگران و پرسنل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری که در نگهداری و آماده سازی این مجموعه تلاش می کنند تا بتواند موجبات رضايت مندي شهروندان و گردشگران را فراهم کنند، تشکر کرد.
 

نازنین فرضی زاده

شورا شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 162
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.