/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63242
تاریخ ثبت : 1397/04/12-13:38

هنرمندان گمشده های ما بودند که پیدایشان کردیم/ زیر ساخت های فرهنگیِ کرج مهیا نیست

رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج گفت که این کلانشهر در حوزه فرهنگی از زیرساخت های مناسبی برخوردار نیست.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احد رسولی با اشاره به دیدار اعضای شورای اسلامی شهر کرج با هنرمندان برجسته کشور در گلستانکِ مهرشهر و ابراز خرسندی از این دیدار، اظهار کرد: هنرمندان گمشده های ما بودند که دوباره پیدایشان کردیم. 
 
وی گفت: از این که شهرکی در مهرشهر کرج وجود دارد که در دل خود هنرمندانی صاحب سبک با آوازه های جهانی را جای داده بی اطلاع بودیم و امروز بسیار خرسندم که شرایطی فراهم شد با این عزیزان دیدار داشته باشم. 
 
این عضو شورا با اشاره به محله ی گلستانگ و حضور هنرمندان صاحب نام در آن، افزود: شهرک آفتابِ گلستانک (مهرشهر) میزبان بیش از پنجاه هنرمند بنام و درجه یک کشور است که  از این موضوع به خودمان می بالیم، تلاش می کنیم از همه ظرفیت این هنرمندان برای جانِ دوباره دادن به شهر بهره ببریم.  
 
رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج یادآور، شد: کرج نیازمند اقدامات فرهنگی است اما باید حساب شده در این مسیر اقدام کرد و از کار عجولانه و بدون پشتوانه پرهیز داشت.
 
رسولی گفت: قطع یقین نشست های تخصصی برگزار خواهیم کرد تا ضمن دریافت دیدگاه های هنرمندان صاحب نام، به اِلمان های مطلوبی در حوزه های تاریخی، هنری، فرهنگی و اجتماعی دست یابیم. 
 
وی تاکید کرد: هنرمندان بسیار خوبی در کرج داریم که در بحث گردشگری هم می توانند کمک حالِ شهر باشد، قطع یقین با استفاده از تولیدات هنرمندانمان می توانیم در حوزه های گوناگون نظیر مبلمان و نماهای شهری رشد چشمگیری داشته باشیم. 

مصطفی فراغت

کرج زیرساخت فرهنگی شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 408
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.