/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63236
تاریخ ثبت : 1397/04/13-14:36
برغم رکود اقتصادی حاکم؛
شهرداری کرج معوقه ای در پرداخت های پرسنلی نداشته است

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج عنوان کرد: طی چند ماه گذشته به رغم رکود درآمد و عدم رونق بازار ساخت و ساز، حقوق و مزایای پرسنل رسمی، کارکنان تامین نیرو و کارگران خدمات شهری بدون هیچ گونه معوقه و در زمان مشخص پرداخت شده است.
علی سلطانی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: شهرداری کرج در ماه های گذشته، هیچ معوقه ای بابت پرداخت حقوق و مزایای قانونی پرسنل رسمی، کارکنان تامین نیرو و کارگران خدمات شهری نداشته که این امر با توجه به رکود اقتصادی جاری، بسیار قابل توجه است.

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های منسجم این دستگاه مبنی بر پرداخت به موقع حقوق و مزایا، مقرر شده است حقوق پرسنل رسمی از سی اُم تا دوم هر ماه، کارکنان تامین نیرو از سوم تا هشتم و کارگران زحمتکش خدمات شهری از دوازدهم تا شانزدهم هر ماه واریز شود.

سلطانی مقدم اضافه کرد: بی شک پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران شهرداری کرج و تکریم آنها، موجب افزایش بازدهی این ارگان مردم نهاد در امر خدمات رسانی می شود و مدیریت شهری را در رسیدن به توسعه پایدار شهری یاری می کند.

این مسول در پایان گفت: شهرداری کرج برای پرداخت حقوق کارگران و پرسنل از هیچ کوششی فروگذار نمی کند و تا به امروز در این زمینه و در مقایسه با سال های قبل عملکرد قابل قبولی داشته است.

عادله سادات ارشادی

حقوق پرسنل شهرداری کرج معوقات
تعداد دفعات مشاهده شده : 535
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.