/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63230
تاریخ ثبت : 1397/04/12-08:43

احداث کلکتور آب های سطحی در بلوارهای جمهوری و شهید بهشتی

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: کلکتور آب های سطحی به قطر 2000 میلی متر در دو بلوار جمهوری و شهید بهشتی احداث شد و تا پایان این ماه بهره برداری خواهد شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، افزود: این کلکتورها از خطوط اصلی جمع آوری و هدایت آب های سطحی شهر است که طی سال گذشته و جاری بیش از 98 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و هم اکنون در آستانه افتتاح و بهره برداری قرار دارد.
 
عسگر نصیری، از دلایل عدم توفیق در بهره برداری این پروژه شهری را وجود معارضین تاسیساتی از جمله خط لوله 20 اینچی گاز و تعداد 8 خط لوله آب در مسیر کلکتور ذکر کرد و افزود: این معضلات باعث شده بود به رغم پیشرفت 98 درصدی پروژه، بهره برداری از این کلکتور به تعویق بیافتد. 
 
به گفته نصیری، با هماهنگی های انجام گرفته با شرکت گاز استان البرز، جابجایی خط 20 اینچی گاز در بلوار شهید بهشتی و بعد از پل سه راه گوهردشت که با کلکتور آب های سطحی دارای تلاقی بوده و از میان لوله 2000 میلی متری آبهای سطحی عبور کرده بود در دستور کار قرار گرفت.
 
وی افزود: با اجرای این هماهنگی و کار شبانه روزی همکاران، در مدت سه روز  عملیات جابجایی خط لوله 20 اینچی گاز مذکور که از خطوط اصلی تامین کننده گاز مصرفی بخش اعظم شهر کرج است، بدون وقوع هیچ گونه حادثه و قطعی انجام گرفت.
 
نصیری، با تقدیر از همکاری‌های بی شائبه و دلسوزانه پلیس راهوراستان و شهرستان کرج و تمامی عوامل، مسؤلین و مدیران شرکت گاز استان البرز اعم از اکیپ های تعمیرات و حوادث گاز مناطق یک و دو شهرستان کرج و نظرآباد، ادارات مرتبط، همکاران منطقه 5 شهرداری کرج و پیمانکارمجری، از سعه صدر و صبوری شهروندان در مقابل مشکلات و سختی های ایجاد شده در تردد آنها پوزش خواست.
 
نصیری تصریح کرد: تا پایان ماه جاری بهره برداری از کلکتور اصلی آب های سطحی شهر کرج در محدوده یاد شده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 
 
وی اضافه کرد: با تحقق این مهم در سال جاری بخش زیادی از مشکلات آبگرفتگی معابر شهر در محدوده یاد شده حل و فصل و مرتفع خواهد شد. 

عادله سادات ارشادی

کلکتور آب های سطحی بلوار شهید بهشتی شهردار کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 302
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.