/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 63229
تاریخ ثبت : 1397/04/12-09:47
حاجی قاسمی عنوان کرد؛
پروژه بزرگراه شمالی با مشکلات مالی روبرو است / شهرداری به تنهایی نمی تواند این پروژه را پیش ببرد

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج، گفت: درصددیم با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج، عملیات حفظ و احیای 8 اصله درخت چنار در مسیر پروژه بزرگراه شمالی اجرایی شود.
مهدی حاجی قاسمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه بزرگراه شمالی که با حضور سرپرست شهرداری کرج و به منظور بررسی و رفع موانع موجود در مسیر این طرح برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر این پروژه به سبب وجود معارضین در مسیر ضلع شرقی پل بیلقان (B1) به صورت غیر فعال باقی مانده است.

 وی با بیان اینکه تعیین تکلیف دکل های برق و درختان موجود در این مسیر از جمله مسایلی است که در جلسه با مشاورین پیمانکار مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، افزود: در تلاش هستیم با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج، عملیات حفظ و احیای 8 اصله درخت چنارِ در مسیر این پروژه اجرایی شود.

حاجی قاسمی به مشکلات مالی این پروژه نیز اشاره کرد و یادآور شد: این پروژه یِ فرا استانی با مشکلات مالی فراوانی روبروست که رفع آن منوط به همکاری و مساعدت مسولان ملی است، چرا که بدون شک شهرداری کرج به تنهایی قادر به انجام این طرح بزرگ نیست.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه باید رفع مشکلاتی چون تملک اراضی و معارضین بخش تاسیساتی پروژه بزرگراه شمالی پیش از آغاز عملیات این طرح انجام می گرفت، گفت: طبق آخرین گزارش ارایه شده از سوی مشاورین پیمانکار، درحال حاضر این پروژه 35 درصد پیشرفت داشته است. 

 
ستاره محمدی

شهرداری کرج مهدی حاجی قاسمی پروژه های عمرانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 316
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.