/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 63228
تاریخ ثبت : 1397/04/12-09:32

نارضایتی سرپرست شهرداری کرج از عملکرد پیمانکاران

سرپرست شهرداری کرج در بازدید از پروژه های عمرانی مهرویلا، حصارک، باغستان و مصلی کرج ضمن انتقاد از عملکرد پیمانکاران این طرح ها گفت که اقدامات صورت گرفته به هیچ عنوان رضایت بخش نیست.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در بازدید از پروژه های عمرانی و در نشست با پیمانکارِ طرح توسعه شبستان مصلی امام خمینی(ره) کرج، با بیان اینکه این پروژه از سال ۹۶ شروع به کار کرده، اظهار کرد: شهرداری محوریت توسعه مصلی کرج را به عهده گرفته و نظارت جدی بر روند آن دارد.

وی با بیان اینکه مبلغ قرارداد بر اساس توافقات انجام گرفته ۲۳ میلیارد تومان است که از این میزان ۷۰ درصد به صورت تهاتر و ۳۰ درصد دیگر به صورت نقد در نظر گرفته شده، افزود: متراژ کل قرارداد ۱۵۰۵۰ مترمربع برآورد شده است.

سرپرست شهرداری کرج با بررسی میزان پیشرفت فیزیکی و زمانی پروژه و با انتقاد از پیمانکار این طرح، گفت: طبق زمان بندی تعیین شده 
این پروژه باید به بهره برداری می رسید.

وی در ادامه بازدیدهای خود در نشست با مشاورین و پیمانکار پروژه مهرویلای کرج "ادامه بلوار یادگار امام (ره) حد فاصل متروی تهران_کرج تا محدوده پل راه آهنگ" ضمن تذکر به پیمانکار برای عدم پیشبرد طرح با سرعت مناسب، گفت: حتی یک ریال خسارت هم به سبب کم کاری های پیمانکار اختصاص داده نخواهد شد.

احمدی نژاد با تاکید بر اینکه پیمانکار موظف به انجام وظایف متعهد شده هست و هیچ گونه کم کاری مورد قبول قرار نمی گیرد، تصریح کرد: مباحث مهندسی این طرح باید به صورت دقیق و تخصصی اجرایی و گزارش مقایسه ای در مدت زمان یک‌هفته به شهرداری ارایه شود.    

سرپرست شهرداری کرج با بیان اینکه مطالعات ترافیکی پروژه مهرویلا زیر نظر معاونتِ حمل و نقل و ترافیک شهرداری باید انجام بگیرد، گفت: فرآیند عملیات عمرانی ضلع جنوب و شمال  به یکدیگر وابسته نیست لذا انجام عملیات عمرانی هر قسمت باید به طور مجزا انجام شود. 

این مسول با اشاره به اینکه از وضعیتِ اجرایی پروژه مهرویلا رضایت کافی ندارم، تاکید کرد: تاخیر صورت گرفته از سوی پیمانکار در روند اجرای این پروژه لحاظ خواهد شد.

لازم به ذکر است سرپرست شهرداری کرج با ارایه تذکر جدی به پیمانکاران پروژه چند سطحی حصارک و تقاطع غیر هم سطح ماهان _ باغستان، نارضایتی خود از نحوه عملکرد آن ها اعلام و دستور رسیدگی به مشکلات را در اسرع وقت صادر کرد.

 
ستاره محمدی

شهرداری کرج احمدی نژاد پروژه های عمرانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 484
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.