/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63226
تاریخ ثبت : 1397/04/11-13:14

انتقاد رییس کمیسیون عمرانِ شورا از وضعیت آسفالت کرج

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج درنشست بررسی وضعیتِ کارخانه آسفالت گفت که معابر شهری از وضعیت مناسبی برخوردارنیست.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی حاجی قاسمی در این بازدید اظهار کرد: یکی از چالش های پیش روی مجموعه مدیریت شهری کرج موضوع آسفالتِ معابر شهری است.
 
وی با بیان اینکه معابر کرج از وضعیت مناسبی برخوردار نیست، افزود: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی رویکرد مجموعه مدیریت شهری در این حوزه بود که به سرانجام مطلوب نرسیده است.
 
رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه آسفالت و قیرِ مطلوب به چالشی جدی در کرج تبدیل شده، تصریح کرد: ریشه یابی مشکلات مرتبط با حوزه خرید قیر و تولید آسفالت باید مورد بررسی جدی تری از سوی اعضای شورا و متخصصین این بخش قرار بگیرد.
 
حاجی قاسمی گفت: به رغم این که این آسفالت هایی که مورد استفاده قرار می گیرد تحت نظر متخصصین و به وسیله به روز ترین تکنولوژی ها تولید می شودف اما روند انتقال و استفاده از آن به نحوی ست که در نهایت آسفالتِ تولیدی از کیفیت لازم برخوردار نیست.


ایجاد بازار رقابت برای خرید آسفالت
 عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه این نشست با اشاره به اینکه برای موضوع آسفالت بودجه خوبی تخصیص داده شده استف گفت:  با مدیریتِ تخصصی اغلب مشکلات کمرنگ خواهد شد.

محد حسین خلیلی اردکانی با اشاره به کاستی های کرج در حوزه آسفالت، افزود: قطع یقین با ایجاد بازار رقابتی برای خرید آسفالتف بخشِ قابل توجهی از مشکلات برطرف خواهد شد.


کمبود منابع مالی مشکل کارخانه آسفالت
 دیگر عضو شورای شهر کرج در بخش دیگر این برنامه مشکل کارخانه آسفالت کرج را کمبود منابع نقدی اعلام کرد و افزود: مشکل کرج نقدینگی است که امیدوارم با همکاری های لازم این مشکل برطرف شود.

اکبر سلیم نزاد یاداور شد:  مدیریت شهری بدنبال مدیران کاردان، خلاق و متخصص است و بی شک این موضوع حل و فصل خواهد شد.

ستاره محمدی

کارخانه آسفالت شورای شهر شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 478
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.