/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63215
تاریخ ثبت : 1397/04/11-08:43

سازمان پسماند با مشکلات زیادی روبرو است/ تقویت منابع درآمدیِ پایدار با جذب فرصت های سرمایه گذاری

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج بر ضرورت تقویت منابع درآمدی پایدار در این سازمان با بهره گیری از فرصت های سرمایه گذاری، تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اصغر نصیری در نشست بررسی فرصت های سرمایه گذاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج که با حضور رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد با بیان این مطلب به ارایه گزارشی از وضعیت کنونی سازمان در بخش های مختلف اعم از منابع انسانی، پروژه های سازمانی، نقاط ضعف و قوت پرداخت.
 
وی با اشاره به مشکلات عدیده ای که سازمان با آن روبروست، افزود: وجود موانع و مشکلات باعث شده است تا سازمان با جایگاه مطلوب فاصله زیادی داشته باشد؛ بی شک رفع این معضل نیازمند توجه بیشتر مسولان متولی و حمایت های جدی تر اعضای شورای اسلامی شهر است.
 
نصیری تاکید کرد: تعامل دستگاه های ذیربط با سازمان پسماند، رسیدن به سطح بالایی از مشارکت های شهروندی،  بهره گیری از درآمدهای  ملی و سازمانی می‌تواند راه را برای تحقق اهداف کلان این سازمان هموار کند.
 
وی با اشاره به پروژه های نیمه تمام سازمان پسماند بر ضرورت اندیشیدن تمهیدات لازم به منظور تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها تاکید کرد.
 
نصیری افزود: اجرای بهینه طرح ها و پروژه های مرتبط با پسماند و رفع معضلات زیست محیطی در کلانشهر کرج به ورود تکنولوژی های نوین اعم از داخلی و خارجی دارد که در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته سرمایه گذاران برای انجام این مهم اعلام آمادگی کرده اندازه.
 
وی بر لزوم تکمیل منابع نیروی انسانی متخصص در سازمان پسماند تاکید کرد و انجام این مهم را برای تحقق اهداف خرد و کلان سازمان همچنین اجرای امور سازمانی به صورت تخصصی ضروری خواند.

 
اعتماد شهروندان به طرح های مدیریت پسماند جلب شود
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در ادامه آموزش همگانی مباحث زیست محیطی و پسماند را برای شهروندان مهم دانست و افزود: رسیدن به سطح مطلوبی از مشارکت های مردمی می‌تواند اجرای بهینه طرح های سازمانی مدیریت پسماند در حوزه های مختلف را تضمین کند.
 
نصیری در عین حال از اعتماد کم شهروندان به طرح های پسماند سخن گفت و افزود: جلب اعتماد مردمی امری مهم برای سازمان است.

 
بهره برداری از فرصت های سرمایه گذاری، کمبود منابع درآمدی پایدار را مرتفع می کند
نصیری در این نشست با بیان اینکه منابع درآمدی و صرف آن در اجرای پروژه های سازمانی انگیزش پرسنلی را افزایش می دهد، عنوان کرد: درآمدهای سازمان برای هزینه کرد پروژه ها و طرح های پیش بینی شده و هزینه های جاری ضروری است این در حالی است که سازمان هیچ دخل و تصرفی بر این درآمدها ندارد.
 
وی در پایان از مهیا کردن شرایط به منظور فعالیت مجدد کارخانه کمپوست خبر داد. 
 
نازنین فرضی زاده
پسماند فرصت سرمایه گذاری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 382
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.