/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63210
تاریخ ثبت : 1397/04/10-10:36

موافقت شورای اسلامی شهر کرج با اعزام اکیپ آتش نشانی به کرمانشاه

اعضای شورای اسلامی شهر کرج با اعزام یک دستگاه خودروی سبک آتش نشانی همراه تعدادی نیروی آتش نشان به مدت یک ماه به استان کرمانشاه جهت ارتقای عملیات ایمنی این منطقه موافقت کردند.
به گزارش بایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بخشی از هفتادمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج به بررسی و تصمیم گیری در خصوص مصوبات کمیسیون محیط زیست اختصاص یافت که بندهای یک الی سوم آن با موافقت حسین محمدی رییس کمیسیون به رای‌ گیری گذاشته نشد و مقرر گردید تا به صورت تذکر برای شهرداری ارسال شود.
 
اعزام یک دستگاه خودروی سبک آتش نشانی به همراه تعدادی نیروی آتش نشان به استان کرمانشاه جهت مشارکت در ارتقای زیرساخت های ایمنی این منطقه زلزله زده از مصوبات کمیسیون محیط زیست بود که در صحن علنی نیز مورد تائید نمایندگان مردم قرار گرفت. در این بخش از جلسه اعضاء بر بررسی علل آبگرفتگی های مکرر در روزهای بارندگی، کیفی سازی پروژه های سطح شهر و جلوگیری از تکرار حوادث تلخ در روزهای بارندگی و نظایرهم تاکید کردند.
 
همچنین مقرر شد روسای کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر کرج در صورت نیاز به کاهش اعضای کمیسیون های متبوع در راستای جلوگیری از عدم به رسمیت افتادن مکرر جلسات نسبت به حذف آندسته از اعضایی که بیشترین غیبت غیرموجه و تاخیر را داشته اند، اقدام نمایند و مجاز به کاهش اعضای کمیسیون تا سقف 7 نفر هستند. 
 
بر اساس مصوبه کمیسیون محیط زیست و تایید نهایی اعضای شورای اسلامی شهر کرج، شهرداری این کلانشهر ملزم به تهیه طرح جامع خطرپذیری در راستای ارتقای مدیریت بحران و مقابله با تهدیدات شهری شد. در ادامه مصوبات کمیسیون عمران و معماری شورای اسلامی شهر کرج که بیشتر به موضوعات پرونده های ملکی و توافقات حوزه شهرسازی پرداخته بود، به رأی‌ گیری گذاشته شد. 
 
اعضای شورای اسلامی شهر کرج همچنین از عدم حضور برخی مدیران ارشد شهری در جلسات کمیسیونهای تخصصی انتقاد کردند و خواستار تذکر جدی به این قبیل مدیران شدند. موافقت با انتقال یکی از کارکنان شرکت متروی تهران به سازمان قطار شهری کرج و حومه با تقبل پرداخت حقوق و مزایای مستمر و غیرمستمر وی توسط مقصد از دیگر مصوبات صحن علنی امروز بود.
 
محمد نبیونی رییس شورای اسلامی شهر کرج در ابتدای جلسه روز صنعت و معدن و روز ورزش های پهلوانی و زورخانه ای را صمیمانه تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که منش پهلوانی در جامعه فراگیر شود. 
 
نازنین فرضی زاده
شورا شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 263
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.