/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 63204
تاریخ ثبت : 1397/04/10-09:05
تذکر رئیس شورای شهر کرج:
خروج اعضا از جلسه بدون هماهنگی ممنوع!/جلسه را از رسمیت خارج نکنید

رییس شورای اسلامی شهر کرج در هفتادمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با تذکر به همه اعضای حاضر در جلسه، خروج بدون هماهنگی اعضاء را موجب از رسمیت افتادن جلسه عنوان کرد و خواستار هماهنگی اعضاء برای ورود و خروج ها شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ محمد نبیونی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر طی تذکری از اعضا خواست جلسه رسمی را بدون هماهنگی با هیات رییسه ترک نکنند.

وی اظهار داشت: هفته گذشته به دلیل عدم حضور برخی اعضاء و خروج آنها بدون هماهنگی، جلسه از رسمیت خارج شد و این امر شورا را در رسیدگی بیشتر به لوایح عقب انداخت. از این رو ضروری است به منظور رسیدگی به درخواست شهروندان طی جلسات بعدی، اعضاء با هماهنگی از سالن خارج شوند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: همچنین اگر عضوی قصد ترک جلسه را داشته باشد و با خروج وی جلسه از رسمیت خارج شود، اجازه خروج به آن عضو داده نخواهد شد.

به گفته نبیونی، با توجه به زمان طولانی جلسه پیشنهاد شده است میان جلسات پنج دقیقه تنفس اعلام شود.

هفتادمین جلسه رسمی شورای شهر دو تذکر از سوی رییس کمیسیون سرمایه گذاری و رییس مرکز پژوهش ها نیز به همراه داشت.

احد رسولی؛ رییس کمیسیون سرمایه گذاری، بررسی کامل میزان بدهی بیمارستان امام خمینی(ره) و دلیل ورشکستگی این بیمارستان را از شهرداری خواستار شد.

دشتگرد نیز از شهرداری خواست تمامی طرح هایی که توسط دانشگاه امیر کبیر با شهرداری مطرح شده است را ظرف یک هفته به شورا ارایه دهد.

پس از آن شورا وارد دستور جلسه شد و نمایندگان مردم در پارلمان شهری به بررسی درخواست شهروندان و لوایح ارسالی به شورا پرداختند.

نازنین فرضی زاده

شورای شهر شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 587
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.