/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 63073
تاریخ ثبت : 1397/03/24-10:22

آغاز طرح پاکسازی بصری در منطقه 6

سرپرست منطقه 6 شهرداری کرج از جمع آوری زوائد بصری در این منطقه خبر داد.

محمد کاظم تفته در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج از آغاز طرح پاکسازی زوائد بصری در سطح منطقه 6 با هدف ایجاد نشاط عمومی و شهری زیبا و پاکیزه خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: اکیپ هایی برای جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز، دستفروشان و سد معبر توسط مغازه داران مستقر شده اند تا نسبت به رفع این مزاحمت ها در مدار قانون اقدام کنند.

سرپرست منطقه 6 با اشاره به اینکه وجود نشاط عمومی در اجتماع از ویژگی های جامعه امروزی است، گفت: یکی از شاخص های اصلی شادابی شهر؛ پاکیزگی و زیبایی است.

تفته در ادامه به اقدامات اخیر معاونت خدمات شهر این منطقه اشاره کرد و گفت: جمع آوری 215 مورد وسایل سد معبر، 25 مورد صدور اخطار جهت عدم سد معبر و ایجاد مزاحمت، بیش از 8 مورد ابلاغ اخطاریه جهت جمع آوری خودرو های فرسوده، 100 مورد جمع آوری خودرو و چهارچرخ های دوره گرد و بیش از 70 مورد صدور اخطار جهت جمع آوری پلاکارد و تابلوهای غیرمجاز در سطح منطقه انجام شده است.

وی ادامه داد: بیش از 40 مورد صدور اخطاریه وجود لوازم اضافی در پیاده رو، جمع آوری بالغ بر 600 مورد بنر، پلاکارد و تابلوهای هشتی، بیش از 30 مورد ابلاغ اخطاریه جمع آوری نخاله و مصالح از معابر و مقابل ساختمان های در حال ساخت و انتقال 30 مورد  وانت بارهای میوه فروش به پارکینگ خدمات شهری منطقه را از دیگر اقدامات این حوزه در ماه جاری برشمرد.


 
سعیده سرحدی

منطقه 6 خدمات شهر
تعداد دفعات مشاهده شده : 440
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.