/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 63054
تاریخ ثبت : 1397/03/23-09:36

شفاف بگویید چرا مخالفید

شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کرج با محوریت جام جهانی 2018 روسیه و چرایی جلوگیری از پخش این بازی ها در برخی پارک های کرج، برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کرج امروز با حضور اعضا و با محوریت رقابت های فوتبال جام جهانی 2018 روسیه و چرایی جلوگیری از پخشِ این بازی ها در برخی پارک های شهر کرج برگزار شد.


شفاف بگویید چرا مخالفید
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به این که بعد از دریافت مجوزهای لازم برای پخش بازی های جام جهانی 2018 روسیه در چهار پارک ها زمزمه هایی مبنی بر مخالفت شورای تامین به گوش رسیده است، افزود: البته این مخالفت تا این لحظه به صورت کتبی ارایه نشده و در حد شنیده ها است.

اکبر سلیم نژاد گفت: این در حالی است که با وجود مخالفت های شفاهی، فرماندار کرج و معاونت سیاسی انتظامی استانداری البرز از این مخالفت بی خبر بوده و در تماس با آن ها اعلام کردند که از وجود مصوبه شورای تامین اطلاع ندارند. 

این عضو شورا با بیان این که بهتر است اگر مخالفتی وجود دارد شفاف اعلام شود، تاکید کرد: از دوستان می خواهیم مخالفت خود را واضح و شفاف و به صورت کتبی اعلام کنند؛ از سرپست شهرداری کرج هم می خواهیم که به صورت مکتوب بگویند چه کسی مانع از پخش بازی های جام جهانی در پارک ها شده است.

شور و نشاط را از مردم نگیریم  

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج نیز با پرداختن به موضوعِ رقابت های فوتبال جام جهانی 2018 روسیه، گفت: چنین بازی های بزرگی که در قالب رویدادهای بین المللی برگزار می شود می تواند شادی و نشاط اجتماعی را به همراه داشته باشد و نباید آن را از مردم دریغ کرد.

عباس زارع یادآور شد: از شهرداری کرج می خواهم از فرصت جام جهانی استفاده کرده و برای افزایش شور و نشاط اجتماعی خدمات مناسبی را به شهروندان ارایه کند.
 
نازنین فرضی زاده
شورای شهر صحن علنی
تعداد دفعات مشاهده شده : 659
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.