/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 63051
تاریخ ثبت : 1397/03/22-11:44

جمع آوری دستفروشان دوره گرد در منطقه 9

سرپرست منطقه 9 از اجرای طرح جمع آوری دستفروشانِ دوره گرد در این منطقه، خبر داد.
عباس حق محمدلو در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر افزود: وجود ضایعات فروشی ها و نان خشکی چهره نامناسبی در این محلات بوجود آورده بود که با هماهنگی های صورت انجام شده تعداد زیادی از این دسته دوره گردها از سطح منطقه جمع آوری و به انبار منطقه انتقال داده شد و تعداد 15 واحد مغازه ضایعات فروشی و نان خشکی درسطح محلات منطقه جمع آوری و پلمپ شد.

وی خاطرنشان کرد: جمع آوری چهار چرخ ها و برخورد با دستفروشان و میوه فروشان سیار که بعضا با ایجاد آلایندگی صوتی موجبِ سلب آسایش شهروندان شده و یا با ایجاد سد معبر در معابر سطح شهر موجب اعتراض شهروندان شده اند در دستور کار قرار گرفته و با آنها برخورد می شود.

حق محمدلو فعالیت غیر مجاز میوه فروشی‌های دوره گرد را از دیگر مشکلات ترافیکی خواند و گفت :گروهی بدون مجوز و پروانه کسب سال ها است که خودرو‌های خود را به مغازه سیار تبدیل و اقدام به فروش اجناس آنهم در معابر پر تردد میکنند که این فعالیت علاوه بر مزاحمت برای شهروندان  بلکه موجب بروز حوادث رانندگی و اختلال در آمد و شد مردم شده است.

وی خاطرنشان کرد: از همه شهروندان و صاحبان صنوف خواست از همکاری با این گونه دستفروشان خودداری کرده و در خصوص اینگونه تخلفات با سامانه 137و تلفن 32718369 واحد خدمات شهری منطقه تماس حاصل نمایند. 


سعیده سرحدی


تعداد دفعات مشاهده شده : 375
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.