/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 63041
تاریخ ثبت : 1397/03/22-08:18

مناسب سازی و ایمن سازی پیاده رو میدانِ شهید مدنی در کرج

جانشین معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری کرج از مناسب سازی و ایمن سازی پیاده رو های میدان شهید مدنی واقع در جهانشهر خبر داد.
غلامرضا رضوانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این مطلب، گفت: مناسب سازی مسیرهای پیاده راه نه تنها برای کم توانان جسمی و حرکتی از اهمیت حیاتی برخوردار است بلکه ایمنی تردد را برای سایر شهروندان نیز فراهم می کند.

رضوانی اضافه کرد: بر همین اساس و طبق نتایج و اهدافی که در همایش های متعدد مناسب سازی معابر با حضور بخش ها و حوزه هایی چون؛ شهرسازی، فنی عمرانی و حمل و نقل و ترافیک در نظر گرفته شده است، این معاونت نسبت به اصلاح معابر شهری به ترتیب اولویت اقدام کرده است.

به گفته این مسول، تسهیل در عبور و مرور عابران پیاده، شهروندان و بخصوص مراجعه کنندگان به اداره بهزیستی شهرستان کرج که با مشکلات ویژه ای در این مسیر روبرو بودند، عمده ترین هدف در اولویت قرار دادن معبر مذکور برای اصلاح و مناسب سازی آن بود.

جانشین معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، به تشریح این اقدام پرداخت و ادامه داد: پروژه ایمن سازی و مناسب سازی پیاده رو ضلع غربی میدان شهید مدنی واقع در خیابان جهانشهر در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک قرار گرفته است و به زودی تکمیل خواهد شد.

عادله سادات ارشادی

پیاده راه مناسب سازی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 389
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.