/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 63031
تاریخ ثبت : 1397/03/23-08:55
سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی خبر داد؛
تمدید قراردادهای تجاری در قالب کنسرسیوم

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت که قراردادهای تجاری در قالب کنسرسیوم Citic + Sabir تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج علی اصغر صلواتی با تاکید بر تدام جلسات کارگروه فاینانس به منظور سرعت بخشیدن به کارهای عملیاتی، گفت: امیدواریم با تلاش مسولان شاهد بهره برداری از مترو کرج در آینده ای نزدیک باشیم.

وی با اشاره به پیگیری های این سازمان برای تمدید برخی مصوبه ها افزود: تمدید مصوبه ی شورای اقتصاد برای سال 97 توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و تمدید قرارداد تجاری در قالب کنسرسیوم Citic+Sabir حاصل شده است.

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی، اضافه کرد: این در حالی است که با شرکتِ سیتیک به عنوان تامین کننده فاینانسِ خارجی نیز تعاملات مستمر صورت گرفته و در صورت اعمال حمایت های لازم برای تمدید و بروز رسانی مجوزها و مصوبات لازم، امکان پیشبرد فرآیندهای فاینانس با عاملیت بانک صنعت و معدن فراهم خواهد شد.

صلواتی اظهار داشت: به موجب موافقت و تصویب شورای اسلامی شهر مبنی بر بهره گیری از تسهیلات چهار هزار میلیارد ریالی اوراق مشارکت برای اجرای فاز یکِ خط 2 ریلی کرج، نسبت به ارایه مستندات مورد نیاز به سازمان شهرداری ها اقدام شده است.

وی افزود: این موضوع هم اکنون در مرحله ی صدور تضامین 50 درصد دولتی جهت سیر مراحل سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی است. 

نازنین فرضی زاده

مترو قطارشهری کرج شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 388
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.