/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 63006
تاریخ ثبت : 1397/03/17-10:06

قدس روز همدلی انسان های حقیقت خواه و استکبارستیزاست

سرپرست شهرداری کرج گفت: به تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و اطاعت از آرمان های امام راحل در راهپیمایی بزرگ روز قدس حضور پیدا خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز جهانی قدس، اظهار کرد: بی شک روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمتِ امت اسلامی و استکبار ستیز است.

سرپرست شهرداری کرج روز جهانی قدس را نماد بزرگِ همدلی و همزبانی انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست براي دفاع از مظلومان و خروش عليه ظالمان دانست.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد:  قطع یقین حضور یکپارچه امت اسلامی در سراسر جهان و به خصوص مردم مومن و روزه دار کرج در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب افزایش روحیه مبارزه و استکبار ستیزی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه این حضور همانند سال های گذشته نا امیدی و انزوای جهانی رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل را به دنبال دارد، تصریح کرد: پرسنل و مدیران شهرداری کرج در مناطق گوناگون شهری به تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و اطاعت از آرمان های امام راحل در راهپیمایی بزرگ روز قدس حضور پیدا خواهند کرد و باری دیگر انزجار و نفرت خود را از رژیم غاصب اسرائیل اعلام می دارند.


مصطفی فراغت


تعداد دفعات مشاهده شده : 439
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.