1397/04/03

. يكشنبه

6/24/2018
کد مطلب : 63001
تاریخ ثبت : 1397/03/19-08:00

موفقیت یک سازمان درگرو همدلی و دوری جستن از حواشی است

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت که موفقیت یک سازمان در گرو همدلی، همبستگی و دوری از حاشیه ها است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پیمان بضاعتی با تاکید بر این که برای موفقیت باید از حواشی پرهیز کرد، گفت: اعتقاد دارم آنچه باعث هدر رفتِ سرمایه انسانی می شود "حاشیه" است و مدیران سازمان باید ضمن تحمل فشارهای بیرونی با سعه صدر در صدد رفع مشکلات گام بردارند.

وی با بیان این که هر سازمانی که نیروی انسانی متخصص، متعهد و خلاق نداشته باشد با مخاطره رو به رو خواهد شد، افزود: برای رسیدن به نتیجه مطلوب و اهداف طراحی شده نیازمندِ منابع انسانی کارآمد هستیم؛ از این نظر سازمان سیما منظر به ویژه در مباحث تخصصی نظیر فضای سبز و منظر شهری از کارشناسان و متخصصین خبره برخوردار است که باید تلاش شود استفاده از دانشِ آن ها به مرحله اجرا و نتیجه مطلوب برسد.

بضاعتی پور در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به پروژه های در حال اجرای سازمان اشاره کرد و یادآور شد: یکی از رسالت اصلی سازمان ارایه خدمات مطلوب و گسترش فضای سبز شهری است و در این خصوص باید ابعاد مختلف طرح ها از طراحی تا اجرا، کارشناسی شده باشد.

سرپرست سازمان سیما منظر با تاکید بر مصرف بهینه و مدیریت آب، نیز گفت: لازم است کشتِ گیاهان مقاوم به کم آبی و سازگار با اقلیم منطقه در دستور کار همه بخش های مرتبط قرار گیرد و در این خصوص استفاده  از همه ظرفیت ها و امکانات در جهتِ فرهنگ کاهش مصرف آب، ضروری است.

وی ضمن تاکید بر گزارش دهی منظم و دقیق از اقدامات و پروژه های در حال اجرا از همه مدیران سازمان درخواست کرد از تمامی امکانات رسانه ای برای اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مدیرانِ شهری و شهروندان استفاده کنند.

بضاعتی پور در پایان گفت: برای تسریع در امور مربوط به واحدهای مختلف و رسیدن به اهداف سازمان در هرکدام از بخش های مدیریتی درون و برون سازمانی نیازمند نگاه خلاقانه هستند چرا که در بسیاری از موارد اندیشیدن و استفاده از راهکارهای نوین در چهار چوب قوانین می تواند سبب موفقیت در عملکردِ مجموعه شود. نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.