/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 63001
تاریخ ثبت : 1397/03/19-08:00

موفقیت یک سازمان درگرو همدلی و دوری جستن از حواشی است

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت که موفقیت یک سازمان در گرو همدلی، همبستگی و دوری از حاشیه ها است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پیمان بضاعتی با تاکید بر این که برای موفقیت باید از حواشی پرهیز کرد، گفت: اعتقاد دارم آنچه باعث هدر رفتِ سرمایه انسانی می شود "حاشیه" است و مدیران سازمان باید ضمن تحمل فشارهای بیرونی با سعه صدر در صدد رفع مشکلات گام بردارند.

وی با بیان این که هر سازمانی که نیروی انسانی متخصص، متعهد و خلاق نداشته باشد با مخاطره رو به رو خواهد شد، افزود: برای رسیدن به نتیجه مطلوب و اهداف طراحی شده نیازمندِ منابع انسانی کارآمد هستیم؛ از این نظر سازمان سیما منظر به ویژه در مباحث تخصصی نظیر فضای سبز و منظر شهری از کارشناسان و متخصصین خبره برخوردار است که باید تلاش شود استفاده از دانشِ آن ها به مرحله اجرا و نتیجه مطلوب برسد.

بضاعتی پور در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به پروژه های در حال اجرای سازمان اشاره کرد و یادآور شد: یکی از رسالت اصلی سازمان ارایه خدمات مطلوب و گسترش فضای سبز شهری است و در این خصوص باید ابعاد مختلف طرح ها از طراحی تا اجرا، کارشناسی شده باشد.

سرپرست سازمان سیما منظر با تاکید بر مصرف بهینه و مدیریت آب، نیز گفت: لازم است کشتِ گیاهان مقاوم به کم آبی و سازگار با اقلیم منطقه در دستور کار همه بخش های مرتبط قرار گیرد و در این خصوص استفاده  از همه ظرفیت ها و امکانات در جهتِ فرهنگ کاهش مصرف آب، ضروری است.

وی ضمن تاکید بر گزارش دهی منظم و دقیق از اقدامات و پروژه های در حال اجرا از همه مدیران سازمان درخواست کرد از تمامی امکانات رسانه ای برای اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مدیرانِ شهری و شهروندان استفاده کنند.

بضاعتی پور در پایان گفت: برای تسریع در امور مربوط به واحدهای مختلف و رسیدن به اهداف سازمان در هرکدام از بخش های مدیریتی درون و برون سازمانی نیازمند نگاه خلاقانه هستند چرا که در بسیاری از موارد اندیشیدن و استفاده از راهکارهای نوین در چهار چوب قوانین می تواند سبب موفقیت در عملکردِ مجموعه شود. نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 374
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.