/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62997
تاریخ ثبت : 1397/03/12-17:06

تذکر جدی سرپرست شهرداری کرج به مدیران؛ پروژه بزرگراه شمالی را سبک نشمارید

سرپرست شهرداری کرج در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی به مدیران برخی سازمان ها و ادارات تذکر داد که جلسات را سبک نشمرده و با تمام توان برای پیشبردِپروژه تلاش کنند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در نشست با پیمانکار و مشاورین پروژه بزرگراه شمالی کرج، با اشاره به اینکه طبق آخرین گزارشات دریافتی این پروژه ۳۴.۳۹ درصد پیشرفت فیزیکی را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد: بنا بر این گزارش، میزان پیشرفتِ ریالی پروژه بزرگراه شمالی کرج ۳۳.۴۷ درصد بوده است.

سرپرست شهرداری کرج با تذکر به برخی مدیران مجموعه مدیریت شهری بخاطر عدم حضور در جلسات مرتبط با بررسی مسایل پروژه بزرگراه شمالی کرج، افزود: حضور مدیران مرتبط با این امر در جلسات؛ الزامی است و قصور در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
 
احمدی نژاد همچنین تسریع در انجام امور مرتبط با این پروژه توسط پیمانکار و مدیران مربوطه را حایز اهمیت و ضروری دانست و تاکید کرد: بایستی جلسه ویژه ای برای رفع مشکلات در خصوص املاک بزرگراه شمالی کرج برگزار شود.

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به اینکه پیمانکاران پروژه باید در جهت اجرای هر چه بهتر این طرح، نقطه نظرات تخصصی و دقیقی را ارایه کنند، تصریح کرد: با تکیه بر نقطه نظرات دقیق و اصولی همچنین با بررسی طرح جامع تفصیلی شهر می توان مسایل مختلف در این خصوص را مورد توجه قرار داد.

وی توجه به ساماندهی و هدایت آب های سطحی بالا دست و پایین دست این پروژه را نیز ضروری دانست و تاکید کرد توجه به این موضوع نباید توسط پیمانکاران و مشاوران نادیده قرار گیرد.

گفتنی است، احداث بزرگراه شمالی کرج که ادامه بزرگراه شهید همت محسوب می شود از سال 95 توسط شهرداری کرج آغاز شده است.ستاره محمدی

شهرداری احمدی نژاد بزرگراه شمالی کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 545
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.