/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62996
تاریخ ثبت : 1397/03/13-07:00

14 خردادیادآور عروج معنوی بزرگ مردی از تبار نور است

سرپرست شهرداری کرج گفت: 14خرداد روز وصال حضرت امام خمینی(ره) به معبود و یادآور عروج معنوی بزرگ مردی از تبار نور است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی و شهدای ۸ سال دفاع مقدس فرا رسیدن سالگرد وفات حضرت امام خمینی(ره) را به شهروندان ولایت مدار کرج تسلیت گفت.
 
وی افزود: 14خرداد روز وصال حضرت امام خمینی(ره) به معبودش و یادآور عروج معنوی بزرگ مردی از تبار نور است که همواره سرود فتح و پیروزی اسلام و مسلمین سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم زنده کرد. امام خمینی(ره) آزاد مردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی و الهی وی همچنین شیوه پیامبرگونه زندگی آن حضرت، جهان خواهان عدالت و حق را در هم نوردید.

وی یادآور شد: شخصیت والای آن حضرت از چنان عظمتی برخوردار بود که همچنان بعد از گذشت سالی های طولانی فردی قادر به شناخت همه جانبه و عمیق شخصیت والای انسانی، موحد و بصیر وی نبوده است.

احمدی نژاد افزود: امروز تمامی مسئولین، جوانان، نوجوانان، زنان، مردان و اقشار مختلف مردمی به عنوان وارثان این نظام و انقلاب، وظیفه سنگین محافظت میراث با ارزش امام خمینی(ره) را به عهده دارند و باید در این مسیر ثابت قدم باشند.

احمدی نژاد در پایان باری دیگر سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و شهدای والا مقام ۱۵ خرداد را به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مدظله العالی ) و مردم همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم شهید پرور و ولایت مدارشهر کرج تسلیت گفت.


ستاره محمدی

شهرداری احمدی نژاد رحلت امام 15 خرداد
تعداد دفعات مشاهده شده : 349
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.