/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62992
تاریخ ثبت : 1397/03/12-10:29

بازديد عضو شوراي كرج از روند بازسازي بازار روز ميخك

رئيس سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري به همراه عضو شوراي اسلامي شهر كرج از روند بازسازي و بهسازي بازار روز ميخك بازديد كرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد خليلي اردكاني در بازديد از بازار روز ميخك در جريان روند اجراي پروژه‌هاي بهسازي بازار روزها قرار گرفت و گفت: در اختیار قرارد دادن ارزاق مطلوب از سوی فروشندگان غرف بازارهای روز به مراجعین نقش بسزایی در ارتقاء کیفی فعالیت و عملکرد بازارهای روز دارد.

عضو شوراي اسلامي شهر كرج  در این بازدید با تاکید بر فراهم آوردن زمینه های مساعد برای آرامش و آسودگی خاطر خریداران و مراجعین با بازارهای روز شهرداری، عنوان کرد: تحقق این مهم درواقع نوعی از تکریم ارباب رجوع است که با توجه به اهمیت و جایگاه رضایتمندی ارباب رجوع، باید به طور ویژه مد نظر فروشندگان و متولیان بازار های روز قرار گیرد.

وي با اشاره به نقش بازارهای روز در كاهش هزينه هاي شهروندان، افزود: این مجموعه ها به عنوان کانون اصلی توسعه خدمات همه جانبه، نقش بسزایی در خدمت رسانی به شهروندان دارند.

 در اين بازدید علاوه بر رئيس سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج تعدادی از معاونان سازمان نیز حضور داشتند.

 نازنین فرضی زاده

میوه تره بار بازار روز میخک شهرداری شورا کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 575
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.