/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62989
تاریخ ثبت : 1397/03/12-09:47

هفت هزار مترمربع از معابر منطقه 9 روکش آسفالت شد

سرپرست منطقه 9 از اجرای عملیات روکش آسفالت هفت هزار مترمربع از معابر منطقه خبر داد.

عباس حق محمدلو در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج از انجام عملیات لکه گیری آسفالت درسطح این منطقه طی دوماه گذشته خبر داد، افزود: با توجه به بازدیدهای میدانی انجام شده از سطح منطقه، عملیات لکه گیری  آسفالت در خیابان ها و معابر منطقه در دستور کار حوزه عمران این منطقه قرار گرفت.

وی بیان کرد: مرمت و لکه گیری دیگر معابر از دیگر اقداماتی است که با توجه به خواسته های شهروندان و به منظور سهولت تردد در این معابر در دستور کار حوزه عمران قرار گرفت که در حال اجراست.

سرپرست منطقه 9 گفت: وسعت عملیات عمرانی مذکور در سطح منطقه در فروردین ماه 2 هزار مترمربع با تناژ 200 تن و در اردیبهشت ماه به متراژ 5 هزار مترمربع وبا تناژ 550 تن آسفالت به مرحله اجرا درآمد.

حق محمدلو خاطرنشان کرد: آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار دارد و برای عمران و نوسازی معابر و محلات برنامه های مختلفی بر مبنای دستور العمل های تعیین شده تا پایان سال جاری محقق می شود.

وی در پایان جلب رضایتمندی شهروندان را از مهمترین اهداف اجرای برنامه های مدیریت شهری دانست و بیان کرد: تحقق این مهم در همه عرصه های ارایه خدمات شهری به شهروندان منطقه 9 شهرداری کرج لحاظ شده است و با قوت همچنان ادامه دارد.

سعیده سرحدی
آسفالت روکش منطقه 9
تعداد دفعات مشاهده شده : 358
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.