/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62985
تاریخ ثبت : 1397/03/10-11:33

اهدای خون همه روزه جان میلیون ها نفر در جهان را نجات می دهد

سرپرست شهرداری کرج گفت که اهدای خون همه روزه جان میلیون ها نفر در جهان را نجات می دهد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در بازدید از اداره کل انتقال خون استان البرز، مراکز خون گیری و بخش آزمایشگاهی این مجموعه، اظهار کرد: شهرداری کرج با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی؛ آمادگی ارایه مساعدت های لازم به مراکز انتقال خون استان البرز را دارد.

وی با بیان اینکه استان البرز و کلانشهر کرج به لحاظ همجواری با پایتخت از موقعیت جغرافیایی حساس و استراتژیکی برخوردار است، افزود: ایجاد بستر لازم در حوزه های مختلف بهداشت و درمان با همکاری همگانی دستگاه های اجرایی، امکان پذیر است.

سرپرست شهرداری کرج بسترسازی لازم برای رفاه مردم در بخش های مختلف بهداشت درمان از سوی دستگاه های مربوطه را الزامی دانست و تاکید کرد: تهیه و تدوین طرح جامع برای اداره کل انتقال خون استان البرز حایز اهمیت است چرا که می توان با تکیه بر چشم انداز مشخص و مدون، برای رسیدن به اهداف مد نظر در این حوزه قدم برداشت.

احمدی نژاد گفت: اهدای خون علاوه بر اینکه یک عمل پسندیده با اجر دنیوی و اخروی به شمار می آید؛ فواید فراوانی را نیز برای سلامتی افراد به همراه دارد که همه روزه سببِ نجات جان میلیون‌ها نفر در جهان می‌شود.

برگزاری مراسم روز جهانی اهدا کنندگان خون در کرج

 معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در ادامه این بازدید، بر توسعه و ترویج فرهنگ اهدای خون با کمک نهادهای فرهنگی تاکید کرد و افزود: تاکنون همکاری خوبی از سوی سازمان فرهنگی شهرداری کرج با اداره کل انتقال خون البرز در این زمینه صورت گرفته است.

احمد خیری با اشاره به اینکه مقوله اهدای خون نقش اساسی و مهمی در راستای حفظ حیات انسان ایفا می کند، افزود: به طور قطع فرهنگ اهدای خون باید زنده نگه داشته شود.

خیری همچنین توسعه فضای فیزیکی اداره کل انتقال خون استان البرز را ضروری دانست و تاکید کرد: مراسم روز جهانی اهدا کنندگان خون؛ خردادماه سال جاری در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار می شود.

ستاره محمدی

شهردار بازدید احمدی نژاد
تعداد دفعات مشاهده شده : 398
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.