/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62983
تاریخ ثبت : 1397/03/10-10:55
با حضور فرماندارکرج؛
مطالبات ساکنینِ ولدآباد در منطقه 12 بررسی شد

مطالبات ساکنین محله ولد آباد در منطقه 12 با حضور فرماندار کرج، بررسی شد.
 

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  سیروس شفقی معاون استاندار و فرماندار ویژه کرج به همراهی سرپرست منطقه 12 و شهردار محمدشهر از محله ولد آباد بازدید و با اهالی گفتگو کرد.

سیروس شفقی فرماندار ویژه کرج ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته، بیان داشت: پیگیری مشکلات شهروندان باید طبق برنامه اجرا می شود که یقینا رسیدگی به درخواست های آنان از امورات اصلی مدیران به شمار می رود.

سرپرست منطقه 12 در این بازدید ضمن بیان گزارشی از پوشش کانال سیاه جوی، گفت: هجوم سیلاب درفصل باران از بالادست کرج به منطقه مشکلات فراوانی برای ساکنین به وجود می آورد که باتلاش های صورت گرفته این مشکل درحال برطرف شدن است.

مجتبی اسکندری یادآور شد: کل مسیر این کانال دوازده کیلومتر است که 60 درصد آن در منطقه دوازده و 40 درصد آن درمنطقه چهار قرار دارد و از این مقدار 2800 متر از کل مسیر بدون پوشش مانده است که 2300 متر آن اراضی ندامتگاه قزلحصار بوده که درجلسه ی که هفته پیش داشتیم توافقات آن انجام شده ولوله گذاری بزودی صورت خواهد گرفت، 500 متر آن نیز درتقاطع راه آهن جاده قزلحصار است که توافقات آن نیز درحال انجام است و در ادامه مسیر روبروی هواپیمایی ناجا بلوار ارم با ایجاد منهول در دو طرف بلوار که 70 درصد آن انجام و 30 درصد آن درحال انجام است.

پوشش ادامه مسیرِکانال سیاه جوی خروجی ازمنطقه 12، راه اندازی جاده به سمت جاده ماهدشت، دفن اموات ساکنین درمحوطه امامزاده، آسفالت جاده ولد آباد به مهرشهر و  سیستم روشنایی معابر اصلی از درخواست های اهالی این شهرک بود که از سوی سرپرست منطقه پیگیری خواهد شد.


 

 
 
 
سعیده سرحدی
 
شهرداری فرماندار کرج شهرداری محمد شهر منطقه 12
تعداد دفعات مشاهده شده : 699
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.