/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62977
تاریخ ثبت : 1397/03/10-10:48

اختصاص 450 دستگاه اتوبوس برای اعزام زایرین البرزی به مراسم ارتحال امام

همزمان با برگزاري بيست و نهمين سالگرد رحلت بنيان‌گذار کبیر انقلاب، 450 دستگاه اتوبوس به زایران مرقد مطهر امام خمینی (ره) خدمت‌رسانی می کنند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پرویز اسکندری با اعلام این خبر افزود: 200 دستگاه اتوبوس از ساعت 10 صبح روز دوشنبه (۱۴خرداد ماه)، با استقرار در مقابل نواحی بسیج سپاه امام حسن مجتبی (ع)، مساجد و پایگاه های بسیج سطح شهر کرج به زایران بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی‌(ره) سرویس‌دهی می کنند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و‌ مسافر اضافه کرد: ۲۵۰ دستگاه اتوبوس برای شهرهای ماهدشت، محمدشهر، کمالشهر، مشکین‌دشت، فردیس، طالقان و اشتهارد در نظر گرفته شده است که از ساعات ابتدایی صبح در این شهرها استقرار می یابند.

اسکندری تصریح کرد: در خصوص تعداد اتوبوس‌ها با محدودیتی مواجه نیستیم و در صورت نیاز، اتوبوس‌های کمکی برای خدمت‌رسانی مطلوب به شرکت‌کنندگان در این مراسم اعزام خواهیم کرد.

وی در پایان افزود: براساس هماهنگی های به عمل آمده با پلیس راهور استان تهران، مسیر اتوبوس های اعزامی از استان البرز از مسیر غرب به شرق اتوبان کرج – تهران، بزرگراه آزادگان – بعد از پل شهید سعیدی - پارکینگ شماره ۸ بهشت زهرا (س) است.

نازنین فرضی زاده

اتوبوس ارتحال امام شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 339
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.