/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 62976
تاریخ ثبت : 1397/03/10-09:35

سازمان ها و مناطق شهرداری کرج ملزم به حمایت از کالای داخلی هستند

مدیرکل پشتیبانی شهرداری کرج گفت که با عنایت به نام گذاری سال ١٣٩٧ از سوی مقام معظم رهبری، کلیه واحدهای تابعه شهرداری کرج ملزم به حمایت از کالای داخلی هستند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سعید زارع با بیان این خبر اظهار کرد: شهرداری کرج در راستای عمل به شعار "حمایت از تولید داخلی" تمام سازمان ها و مناطق تابعه خود را ملزم به خرید و استفاده از تجهیزات و ملزومات تولید داخل کرده است.

این مسول با اشاره به اینکه با خرید کالای داخلی باید در به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصاد تلاش کنیم، افزود: البته نهادینه کردن فرهنگ استفاده از کالای ایرانی زمانی کاربردی خواهد شد که بتوانیم "اعتماد مردم" به کالای ایرانی را جلب کنیم، اعتقاد دارم  وحدت رویه مردم و مسولان در حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی سبب توسعه اقتصادی خواهد شد.


استفاده بهینه از نیروهای متخصص و دلسوز     
مدیرکل پشتیبانی شهرداری کرج با اشاره به استفاده بهینه از نیروهای متخصص به جای تعدیل نیرو، گفت: رفت‌ و آمد نیروها یک فرآیند طبیعی است و این موضوع به هیچ عنوان به صورت تعدیل نیرو نبوده است، در این راستا برون سپاری و استفاده حداکثری از خدمات بخش خصوصی، خدمات مالی، حسابداری، اداری وپشتیبانی در دستور کار قرار گرفته است.

زارع بیان کرد: اتخاذ تدابیر لازم به منظور استیفای حقوق شهرداری در پروژه های سرمایه گذاری و مشارکتی و مودیان کلان و عمده برنامه ریزی به منظور مطالعه و پیشنهاد روش های تامین منابع مالی پایدار و بازنگری در روش های تامین منابع مالی موجود از اقدامات پشتیبانی شهرداری کرج به شمار می رود.

وی تقویت همدلی را سرلوحه وظایف این مدیریت در سال جاری دانست و تاکید کرد که برای ارایه خدمات بهینه به مردم عزیز که صاحبان اصلی شهر و سرمایه های بسیار ارزشمند مدیریت شهری هستند از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

فرزانه سیداسحقی


تعداد دفعات مشاهده شده : 397
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.