/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62972
تاریخ ثبت : 1397/03/09-12:38

تخصص گرایی مبنای اقدامات پارلمان شهری

مهدی حاجی قاسمی؛ دبیر شورای اسلامی شهر کرج در نشست با رییس دانشگاه آزاد اسلامی کرج گفت: شورای اسلامی شهر کرج در دوره پنجم در نگاه و روش خود تغییرات مثبتی به وجود آورده است به گونه ای که استفاده از نیروهای جوان و متخصص در صدر اقدامات قرار گرفته است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی حاجی قاسمی با اشاره به توانمندی دانشگاه آزاد اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به رغمِ تاثیرگذاری ذاتی هنوز موفق به برقراری ارتباط موثر نشده است که شاید دلیل اصلی آن حصاری باشد که به دور خود تنیده است.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگر صحبت های خود ایجاد "درآمد پایدار" برای دانشگاه آزاد را امری ضروری دانست.

وی با اشاره به اینکه مطالعات امکان سنجی اجرای طرح تراموا در حال انجام است که قطع یقین نقش دانشگاه نیز در این طرح در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: اگر دانشگاه مساعدت لازم در این زمینه را داشته باشد جذابیت ویژه ای برای سرمایه گذاری به وجود خواهد آمد.

حاجی قاسمی به گذر بزرگراه شمالی از شمال این دانشگاه اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه اجرای این پروژه به حمایت های ملی و فرا استانی نیاز دارد اما دانشگاه نیز باید همکاری ویژه ای در بخش های مختلف طرح داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه ارایه ایده در خصوص توسعه بخش فرهنگی کرج با اتکاء بر ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی مثمر ثمر خواهد بود، اظهار کرد: طبق آمار دریافتی بیش از ۳۵ درصدِ فارغ تحصیلان کرج از دانشگاه آزاد هستند که باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد. اعتقاد دارم دانشگاه آزاد می تواند در بخش های مختلف مانندِ اتاق فکر به مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر کمک نماید.

 

ستاره محمدی

شورا شهرداری دانشگاه آزاد کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 533
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.