/ - 1398/01/06 - . سه شنبه - 3/26/2019
کد مطلب : 62965
تاریخ ثبت : 1397/03/09-08:03

عملیات اصلاح هندسی دور برگردان جاده محمد شهر اجرایی شد

سرپرست منطقه 9 شهرداری کرج از اصلاح هندسی دور برگردان جاده محمد شهر برای بهبود عملکرد ترافیکی شهرخبر داد.
عباس حق محمد لو در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج  با بیان اینکه این پروژه با هدف کاهش تصادفات و تسهیل در عبور ومرور وسایل نقلیه روبروی  شهرک شیخ آباد واقع در جاده محمد شهر انجام شد، افزود: نظم بخشی به ترافیک و مدیریت آن، سهولت در دسترسی، افزایش ایمنی وسایل نقلیه و عابران پیاده از دیگر اهداف اجرای این پروژه است.
 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در محمد شهر هیچ کمربندی و کنار گذری برای هدایت بخشی از ترافیک در ساعات اوج و شلوغی وجود ندارد، گفت: بر همین اساس اجرای اصلاح و بازگشایی یک سری از راه های مواصلاتی در کناره های شهر به منظور هدایت بخشی از ترددهای درون و برون شهری در دستور کار شهرداری قرار دارد که اجرا و تکمیل آنها منجر به دسترسی سریع تر و آسان تر شهروندان، کاهش ترافیک و همچنین تسهیل در دسترسی به محلات مختلف محمدشهر خواهد شد.
 
حق محمدلو بیان کرد : این قدامات شامل؛ برچیدن جدول 680 متر طول ،تخریب بتن 130متر مکعب ،پی کنی 1200متر مکعب ، مخلوت ریزی 370مترمکعب ،بتن ریزی 100مترمکعب ،جدول گذاری 645متر طول و با اعتبار 700میلون ریال است.
 
 شایان ذکر است، این پروژه با توجه به ایمن سازی معابر شهری و با کارشناسی های به عمل آمده و تایید و پیشنهاد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهری به مرحله اجرا درآمد.
 
سرپرست منطقه 9 تصریح کرد: امید است با بهره برداری از چنین پروژه هایی بتوانیم در جهت تسهیل تردد شهروندانی که از معابر اصلی و فرعی در سطح شهر عبور می کنند، گامهای موثری را برداریم.

سعیده سرحدی

شهرداری دوربرگردان منطقه 9
تعداد دفعات مشاهده شده : 365
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.