1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 62512
تاریخ ثبت : 1397/01/22-08:03

اهتمام جدي شهرداري براي ساماندهي صنوف مزاحم و آلاينده

سازمان ساماندهي مشاغل شهري شهرداری كرج برای رفع مشکل صنوف مزاحم و آلاینده اهتمام جدی دارد و همواره از اقدامهای لازم برای ساماندهی اینگونه مشاغل حمایت و پشتیبانی کرده است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهروز ورمهمدي در جلسه هم انديشي و تعيين تكليف صنوف مزاحم كه با حضور آقاياري معاون دادستان عمومي و انقلاب كرج، مساعد نماينده اداره املاك و مستغلات شهرداري، دودانگه رئيس اداره ساماندهي مساغل شهري و نمايندگان اتحاديه چوب فروشان و آهنگران برگزار شد، گفت: فعالیت صنوف مزاحم و آلاينده در محدوده شهرها باعث به خطر افتادن سلامت روحی و حتی جسمی شهروندان می‌شود.

سرپرست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج افزود: احصاء اين صنوف و تجمیع آنها در خارج از محدوده شهری از جمله موضوعاتی است که با همكاري اتحاديه هاي فوق برای آن برنامه‌ریزی شده است.

وي تاكيد كرد: تا کنون هشت صنف مزاحم در کلانشهر کرج شناسایی شده‌اند که انتقال آنان به خارج از شهر می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش معضلات ناشی از فعالیت این صنوف داشته باشد.

ورمهمدي بيان كرد: انتقال این اصناف به خارج از شهر علاوه بر ساماندهی وضعیت شهر، امکان خدمات‌ رسانی به مردم را بیشتر کرده و تأثیر مهمی در کاهش ترافیک و رفاه حال شهروندان دارد.

سرپرست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج يادآور شد: در اين راستا پیگیری‌های مکرر و نشست‌ های متعدد به منظور جابجایی صنوف آلاینده، تعیین تکلیف این صنوف با حمایت دستگاه‌ قضايي و اتحاديه ها و اصناف مرتبط برگزار شده است.

نازنین فرضی زاده

هم اندیشی صنوف مزاحم آلاینده شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 358
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.