1397/10/26

. چهارشنبه

1/16/2019
کد مطلب : 62489
تاریخ ثبت : 1397/01/20-10:49

توسعه آرامستان ها بر اساس نیازسنجی زائران اهل قبور

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج با تاکید بر تکریم ارباب رجوع به عنوان اولویت اصلی این سازمان، گفت: توسعه آرامستان ها بر اساس نیازسنجی زائران اهل قبور صورت می گیرد.
حمیدرضا عسگری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این مطلب را اعلام کرد و افزود: سازمان آرامستان های شهرداری کرج در سال جاری اهداف خود را بر اساس خدمات مربوط به کفن و دفن، ارائه خدمات مطلوب به منظور تسلی خاطر بازماندگان و اجرای خدمات فرهنگی دنبال می کند.

 سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج افزایش رضایتمندی و آرامش خاطر مراجعین و افزایش رضایتمندی زائران اهل قبور را از دیگر اهداف این سازمان برشمرد و افزود: ایجاد فضاهای مناسب برای خواندن نماز میت از جمله اقداماتی است که سازمان برای رفاه حال مراجعان اهل قبور در دستور کار خود قرار داده است.

وی همچنین از کاشت درخت و توسعه فضای سبز در محوطه آرامستان بهشت سکینه (س) سخن گفت و ادامه داد: این مهم با هدف افزایش روحیه شهروندان و مراجعان محقق شده است.

عسگری بازسازی قبور، جدول گذاری، ایجاد پارکینگ های موقت در ایام آخر سال و تسطیح مسیرهای عبوری شهروندان بین قبور و قطعه ها را از دیگر اقدامات سازمان در خصوص کسب رضایت شهروندان نام برد و گفت: امید است در آینده ای نزدیک شاهد اجرای اقداماتی در شان شهروندان باشیم.

 

نازنین فرضی زاده

آرامستان تکریم ارباب رجوع شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 394
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.