1397/10/26

. چهارشنبه

1/16/2019
کد مطلب : 62486
تاریخ ثبت : 1397/01/20-10:41

نشست مشترک شهرداری و اصناف برای ساماندهی جاده مخصوص

با حضور سرپرست منطقه ۱۱، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج و رئیس اصناف استان البرز، ساماندهی مشاغل شهری جاده مخصوصِ تهران - کرج بررسی شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج _ در این نشست که در دفتر منطقه 11 شهرداری کرج انجام شد مشاغل شهری جاده مخصوص تهران - کرج و راه کارهای پرداختن به این موضوع بحث و بررسی شد.
 
در ادامه بازدیدی هم از جاده مخصوص و مشاغل حاشیه ای آن نظیر چوب فروشی ها و باربند سازی ها صورت گرفت و موضوعاتی مانند جمع آوری سدمعبر و رعایت حریم جاده مخصوص، جداره سازی مناسب و متناسب با محیط و نصب تابلوهای یکدست برای بهبود سیما و منظر شهری، مطرح شد.

سرپرست منطقه ۱۱ شهرداری کرج با اشاره به موقعیت جاده مخصوص، ضرورت بهسازی جداره های شهری در این مسیر را یادآور شد.

سید جواد موسوی گفت: محور جاده مخصوص تهران کرج، یکی از ورودی های اصلی شهر کرج به حساب می آید که بر این اساس بایستی شکل و نظم شایسته ای به آن داده شود.

وی بیان کرد: این منطقه در بحث مطالعات مهندسی و معماری شهری و اجرای طرح های عمرانی، ترافیکی، زیباسازی و فضای سبز برای تحقق کامل این طرح مهم آمادگی کامل دارد و از تمامی ظرفیت های موجود استفاده می کند.

رئیس اتحادیه چوب فروشان نیز ضمن استقبال از طرح ساماندهی، به برخی از مشکلات و موانع اشاره داشت که مقرر شد با با برگزاری جلسات هماهنگی و نشست‌های تخصصی، موانع برطرف و مرحله اجرایی طرح آغاز شود.
 


تعداد دفعات مشاهده شده : 380
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.