1397/10/26

. چهارشنبه

1/16/2019
کد مطلب : 62474
تاریخ ثبت : 1397/01/19-10:13

تولید بیش از 400 تن آسفالت در نیمه اول فروردین 97

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج با اشاره به از سرگیری فعالیت کارخانه آسفالت در سال جدید گفت: بیش از 400 تن آسفالت در نیمه اول فروردین ماه سال جاری تولید شد.
احمدرضا خلوصی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: در ایام نوروز کارخانه آسفالت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج طی 4 روز متوالی از ششم تا نهم فروردین ماه اقدام به تولید آسفالت کرده است.

این مسئول هدف از این مهم را لکه گیری در سطح مناطق 10 گانه کرج و تسهیل در تردد شهروندان اعلام کرد.

وی اظهار داشت: در سنوات گذشته یکی از دغدغه ها و مشکلات همشهریان، پخش آسفالت بی کیفیت در سطح شهربوده که شهرداری کرج را بر آن داشت تا با ساخت و راه اندازی کارخانه آسفالت و تولید آسفالت با کیفیت و مرغوب باعث کاهش هزینه و ترمیم در زمان کوتاه و ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان شود.

این مسئول در تشریح عملکرد کارخانه آسفالت عنوان کرد: این کارخانه با عملکرد مثبت در دو حوزه میزان تولید و کیفیت بالای محصولات، یاریگر مناطق در بحث ساماندهی معابر می باشد و با توجه به استاندارد بالای محصولات و تولیدات این کارخانه، قطعا شاهد ماندگاری بیشتر و طول عمر بالاتر آسفالت معابر سطح شهر هستیم.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج با بیان اینکه آسفالت تولیدی توسط کارخانه آسفالت با بکارگیری صد در صد پتانسیل در سال گذشته حدود 154هزار تن بوده است، اظهار امیدواری کرد: در سال جدید با تولید و پخش آسفالت با سرعت و کیفیت بالاتر روح خدمت رسانی به مردم را در عمق خیابان ها گسترش داده و شاهد تحقق انتظارات شهروندان از سازمان باشیم.

خلوصی در پایان خاطرنشان کرد: امید است، با مساعد بودن شرایط جوی روند عملیات تولید و پخش آسفالت کارخانه آسفالت ادامه پیدا کند.

 
نازنین فرضی زاده
کارخانه آسفالت شهرداری صرفه جویی کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 444
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.