1397/10/27

. پنج شنبه

1/17/2019
کد مطلب : 62473
تاریخ ثبت : 1397/01/19-09:47

نرم افزارهای شهرداری کرج یکپارچه سازی شد

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج از یکپارچه سازی نرم افزارهای جامع مالی، منابع انسانی و درآمد مناطق 10 گانه و سازمان های تابعه شهرداری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمود دهقان با اعلام این خبر گفت: با تلاش کارشناسان و مدیران فنی، تمام سامانه های اداری و مالی در سازمان ها و مناطق براساس خط مشی ستاد مرکز منطبق و با ساختار یکپارچه برروی بستر شبکه فیبر نوری، راه اندازی شد.

وی در تشریح کاربرد حوزه "آی تی" و با اشاره به اینکه عملکرد این حوزه در امور مدیریتی امری بدیهی و غیر قابل اجتناب است، اظهار داشت: با توسعه فن آوری های نوین و پیشرفت چشمگیر نرم افزارها و با توجه به رویکرد مدیریت شهری، ساختاری منسجم در نرم افزارهای این مجموعه ایجاد شده که نقش مهمی در هدایت مدیران و نظارت بر عملکرد کارکنان در کمترین زمان ممکن، دارد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج، افزود: طرح یاد شده، از اقدامات شاخص مدیریت شهری در سال گذشته بود که در ایام مبارک دهه فجر با اعبتاری بالغ بر 10 میلیارد ریال رونمایی شد.

دهقان مدت زمان نصب نرم افزاهای جامع در تمامی مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج را شش ماه اعلام کرد.

وی گفت: امید است با تکیه به دانش فنی کارشناسان و مدیران سازمان بتوانیم گام های موثری برای پیشرفت کاربرد IT در مدیریت شهری و خدمات رسانی به شهروندان برداشته و پایه های شهر هوشمند را در شهر ایجاد کنیم.

نازنین فرضی زاده

یکپارچه سازی نرم افزار سازمان مناطق شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 400
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.