/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 62471
تاریخ ثبت : 1397/01/19-08:50

تکمیل طرح های نیمه تمام اولویت برنامه های شهرداری کرج

قائم مقام شهردار کرج گفت: تکمیل طرح های عمرانی اولویت مجموعه مدیریت شهری است.
محمدکریم شفیعی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به برخی طرح های نیمه تمام، افزود: تقاطع غیر همسطح حصارک، زیرگذر حضرت ولی عصر (عج) در محله حسین آباد، بلوار شهید باهنر _ اتصال آن به گلدشت، تقاطع غیر همسطح باغستان و بوار ماهان از جمله طرح های عمرانی است که در اولویت تکمیل مجموعه مدیریت شهری قرار دارد.

قائم مقام شهردار کرج با بیان این که کار بازسازی بافت های فرسوده در تپه اسلام آباد به زودی با همکاری بخش خصوصی آغاز می شود، گفت: نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با مشارکت این بخش از دیگر اقداماتی است که از سوی مجموعه مدیریت شهری در حال پیگیری است.

شفیعی بهره گیری از جدیدترین متدهای جهان و استفاده از زباله به منظور استحصال انرژی و بازیافت پسماندها با روش های استاندارد را یکی دیگر از رویکردهای مدیریت شهری در سال 97 برشمرد.

تکمیل کلکتورهای اصلی جمع آوری آب های سطحی به منظور دفع روان آب ها در شهرک سهرابیه و ادامه مسیل سیاه جوب به خارج از شهر، اجرای پروژه شهر خوانا با هدف ساماندهی تابلوهای مسیر و اماکن و تکمیل پروژه میدان سپاه از دیگر اقدامات در حال اجرای شهرداری است.

این مسئول شهری در پایان گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج با برنامه ریزی و مطالعات کارشناسی شده، اقدامات قابل قبولی در دست اجرا دارد که به بخشی از آن ها اشاره شد.
نازنین فرضی زاده

عملکرد پروژه عمرانی نیمه تمام شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 558
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.