1397/10/27

. پنج شنبه

1/17/2019
کد مطلب : 62468
تاریخ ثبت : 1397/01/18-17:04

شعار سال را در مدیریت شهری کرج محقق کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت قرار دادن شعار امسال به عنوان سرلوحه امور مجموعه مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: باید بکوشیم اصل حمایت از کالای ایرانی را در همه ابعاد و اشکال کاری و خدمات رسانی محقق کنیم.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد نبیونی در دیدار نوروزی با مسئولان مدیریت شهری کرج، از ارتقای کیفیت تولیدات و خدمات به عنوان یک اصل برای تحقق پذیری شعار امسال یاد کرد و افزود: باید تلاش کنیم کالاهای ایرانی را به عنوان برندی شاخص به دیگران معرفی کنیم.

نبیونی با بیان اینکه هم اکنون نزدیک به 7 ماه از عمر شورای دوره پنجم سپری شده است، این دوره را شامل موفقیت ها و پیشرفت هایی قابل توجه ارزیابی کرد و ادامه داد: به رغم تمامی کاستی ها و کمبودها، مدیریت شهری در هفت ماه گذشته دوران موفقی را پشت سر گذاشته است.

وی، مهمترین و جدی ترین فعالیت شورای اسلامی شهر در این دوره را بررسی کاملا تخصصی و دقیق اعتبارات شهرداری کرج عنوان کرد و بیان داشت: بررسی متمم بودجه سال 96 و بودجه سال 97 یکی از حساس ترین و مهمترین اقدامات این مجموعه بود که با همت رئیس و اعضای کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر به طور مناسبی انجام گرفت.

به گفته نبیونی، کرج هم اکنون و با تصمیماتی که در قالب بودجه گرفته شده، در آستانه تحولی بزرگ قرار گرفته است.

وی، جوانگرایی را از ویژگی های بارز و شاخص مدیریت شهری کرج در دوره جدید خواند و این رهاورد را محصول وعده ها و شعارهای لیست امید برای حضور در عرصه تصمیم گیری ارزیابی کرد.

نبیونی، ادامه این رویکرد را منوط به همکاری جوانان فعال در سیستم مدیریت شهری و اجرای قابل دفاع امور توسط جوانانی عنوان کرد که تاکنون برای تصدی جایگاه های مختلف مدیریتی معرفی شده اند.

این مسئول، در پایان گفته های خود ضمن تقدیر از حمایت ها و همراهی شایسته اصحاب رسانه از مدیریت شهری کرج، بر تداوم این همکاری ها تاکید کرد و از خبرنگاران و قلم به دستان این شهر خواست با راهنمایی ها و نقدهای منصفانه، مدیریت شهری را همراهی کنند.

عادله سادات ارشادی

شورای شهر کرج محمد نبیونی شعار سال
تعداد دفعات مشاهده شده : 380
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.