1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 62466
تاریخ ثبت : 1397/01/19-07:43

جمع آوری دكه های غيرمجاز از سطح معابر عمومی كرج

رئيس اداره ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج گفت: دكه هاي غيرمجاز با همكاری كلانتري های حوزه قضايی از سطح معابر عمومی شهر كرج جمع آوری می شود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری مجتبي دودانگه با بيان اينكه باید نظام منسجمی برای ساماندهی دکه ها ايجاد شود، اظهار كرد: به جهت تعدد دكه ها و لزوم مقدمات قانوني و اجرايي براي انجام كار و جمع آوري كامل كيوسك هاي غيرمجاز در دستور كار اين سازمان قرار گرفته است.

 وي گفت: این اقدام با هدف رفع سد معبر درتسهیل در رفاه حال شهروندان انجام مي شود.

رئيس اداره ساماندهي  مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج کیوسک های مطبوعاتی را یکی از مناظر مهم شهر دانست و یادآور شد: سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي در خصوص دكه هاي غيرمجاز اخطارهای لازم را صادر کرده و برای جابجايي و برداشتن دكه ها و رفع سد معبر باید اقدام نمايند.

دودانگه با بيان اينكه ساماندهی و قانونمندسازی کیوسک های مطبوعاتی جزو اولویت های این سازمان است،بيان كرد: دکه های مطبوعاتی به غیر از تخلفاتی که در فروش محصولات دارند تخلفاتی همچون سد معبر، تغییر کاربری، افزایش سایز دکه ها را انجام می دهند. همچنین این کیوسک ها با مبلمان شهری همخوانی و تناسب نداشته و به نوعی سد معبر صنفی محسوب می شوند که باید تغییر شکل دهند.
 نازنین فرضی زاده
 


تعداد دفعات مشاهده شده : 447
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.