1397/10/27

. پنج شنبه

1/17/2019
کد مطلب : 62457
تاریخ ثبت : 1397/01/18-09:43

تلاش معاونت حمل و نقل و ترافیک برای تحقق شعار حمایت از تولید داخلی

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت که این معاونت در اجرای عملی شعار "حمایت از کالای ایرانی" پیشرو خواهد بود.
محمدرضا احمدی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به شعار سال ۹۷ "حمایت از کالای ایرانی" اظهار کرد: امسال فرصتی است تا از تولیدات داخلی به صورت ویژه حمایت شود.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک‌ شهرداری کرج با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی گام بر می دارد و در این مسیر ثابت قدم خواهد ماند.

وی یادآور شد: این معاونت برای تحقق شعار سال درصدد است با خرید رنگ های ترافیکی از تولیدکنندگان داخلی، خرید تجهیزات و تابلوهای ترافیکی و تامین کلیه تجهیزات چراغ های راهنمایی و رانندگی از تولیدکنندگان ملی با عزمی جدی وارد عمل شود.
 
این مسئول شهری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تاکید بر مصرف و حمایت از کالای ایرانی تنها سفارش و توصیه ای برای مصرف کنندگان نیست لذا تولیدکنندگان نیز بایستی با ارائه کیفیت بهتر، بازار مصرف را علاقه مند به خرید کالای ایرانی کنند‌.
 
احمدی نژاد با بیان اینکه مصرف کالای ایرانی، تولید داخلی را افزایش داده و این مهم سبب کاهش نرخ بیکاری در جامعه خواهد شد، افزود: استفاده از کالای ایرانی در دستگاه های اجرایی، نهادها و ارگان های مختلف باید در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی به کار گرفته شود، به طور قطع معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در حمایت از این شعار پیش قدم خواهد بود.

سعیده سرحدی

شهرداری حمل و نقل ترافیک حمایت از کالای ایرانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 592
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.