1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 62442
تاریخ ثبت : 1397/01/16-07:50

ساماندهی تردد خودروها با اجرای طرح اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع)

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: با اجرای طرح اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) تردد خودروها ساماندهی می شود.
محمدرضا احمدی نژاد در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به اجرای این طرح اظهار کرد: معابر شهري و میادین، حلقه های واسط رشته های ارتباطی بناها و ساير فضاهای شهری هستند كه اگر با دقت موردتوجه قرار گيرند، بيشترين كاركرد را در زندگی شهری داشته و حياتی ترين نقش ها را براي پويايی شهر رقـم مـی زنـد.
 
وی با بیان اینکه طراحی و اصلاح هندسی صحيح معابر شهری، بسياري از مشكلات توسعه ای، زيست محيطـی، معضـلات روانـي و اجتماعی را كاهش می دهد، افزود: اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) کرج که یکی از نقاط پرتردد و ترافیکی سطح شهر به شمار می رود بدین منظور در دستور کار قرار گرفته است.
 
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک‌ شهرداری کرج ساماندهی تردد خودروها و عابرین پیاده، بهره گیری از فضاهای بلا استفاده، ساماندهی حرکت گردش به چپ و جداسازی انباره چراغ راهنمایی از حرکت مستقیم را، از اهداف اجرای این طرح برشمرد.
 
احمدی نژاد تاکید کرد: کانالیزه کردن تردد خودروها و عابرین پیاده با اجرای جزیره های راست گرد، استانداردسازی علائم و تجهیزات ایمنی همچنین خط کشی های عرضی و محوری و در نهایت روان سازی حرکت خودرو و عابرین از دیگر آثاری است که پیرو اجرایی شدن طرح اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) کرج حاصل می شود.
 
سعیده سرحدی

شهرداری اصلاح هندسی میدان
تعداد دفعات مشاهده شده : 586
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.