1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 62436
تاریخ ثبت : 1397/01/15-09:21

اتوماسیون یک هزار فقره پرونده املاک در منطقه 9

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج از اتوماسیون یک هزار پرونده املاک اعم از املاک تحت مالکیت شهرداری و اصلاحی خبر داد.
عباس حق محمدلو در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان اینکه گردش فیزیکی پرونده های ملکی در املاک منطقه 9 کرج حذف شده است، گفت: پیش از این، به صورت همزمان از اتوماسیون و گردش پرونده برای برخی پرونده های املاک استفاده می شد، که این روش ایجاد نابسامانی و ناهماهنگی در اجرای امور را در پی داشت.

به گفته وی، گردش فیزیکی پرونده ها علاوه بر زمان بر بودن و احتمال بروز اشتباه در روند رسیدگی، نارضایتی شهروندان را نیز به دنبال داشت.

این مسئول بیان کرد: با اجرای طرح جامع اتوماسیون، محتویات پرونده به صورت کامل اسکن شده و امور مربوط به املاک به صورت الکترونیکی بررسی می شوند، بنابراین دیگر نیاز به جابجایی پرونده ها توسط شهروندان احساس نمی شود.

حق محمدلو با بیان اینکه پروژه اتوماسیون شهرسازی پیش زمینه ای برای راه اندازی سیستم های الکترونیکی دیگر در شهرداری ها است، اظهار داشت: تکمیل هرچه زودتر فرایند اجرایی این پروژه برای فراهم شدن زمینه ای برای ارائه خدمات الکترونیکی و راه اندازی دیگر پروژه ها لازم است.

وی از استقرار یک نیرو جهت به روز رسانی پرونده های جاری منطقه در واحد املاک خبر داد و خاطرنشان کرد: به ازاء هر ارباب رجوع، عملیات استخراج، ورود اطلاعات، اسکن، دسته بندی اوراق و جانمایی نقشه صورت می گیرد.

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج در پایان عنوان کرد: از پرونده هایی که دارای نواقصی در اطلاعات ملکی یا کد نوسازی هستند، بازدید میدانی صورت می گیرد تا با به کار گیری دقت بیش تر از بروز خطا جلوگیری شود.

 

مینا صدیقیان

گردش فیزیکی اتوماسیون منطقه 9 جابجایی پرونده
تعداد دفعات مشاهده شده : 416
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.