1397/10/27

. پنج شنبه

1/17/2019
کد مطلب : 62429
تاریخ ثبت : 1397/01/14-11:46
در روز طبیعت صورت گرفت:
توزیع یک هزار کیسه زباله در سطح منطقه 12

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج گفت: حدود یک هزار کیسه زباله در روز طبیعت به شهروندان منطقه 12 تحویل داده شد تا زباله های خود را در آن ها جمع آوری کنند و با این اقدام، از تخریب طبیعت جلوگیری شود.
مجتبی اسکندری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به لزوم توجه ویژه شهروندان به حفظ محیط زیست در روز طبیعت، گفت: به منظور جلوگیری از تخریب طبیعت، شهرداری کرج در این روز به توزیع کیسه های زباله میان شهروندان اقدام کرد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه شهروندان در روز طبییعت ضمن استفاده از بوستان ها و پارک ها از ریختن زباله در این محیط ها خودداری کردند.

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج اظهار داشت: حدود یک هزار کیسه زباله بزرگ میان شهروندان توزیع شد تا زباله های خود را در این کیسه ها جمع آوری کنند و زمان بازگشت، آن ها را به محل های پیش بینی شده تحویل دهند.

اسکندری با بیان اینکه مخازن و ماشین های حمل زباله در بوستان ها و پارک ها مستقر شده بودند، خاطرنشان کرد: پارک های ورزش، بهاران، الغدیر و هامون نسبت به دیگر بوستان ها و پارک ها میزبان جمعیت بیش تری از شهروندان بودند.

وی مطرح کرد: تعداد 20 کارگر در دو شیفت صبح و بعدازظهر با بهره گیری از ماشین آلاتی چون یک دستگاه خاور و نیسان، یک دستگاه خودرو مکانیزه و یک دستگاه تانکر آب در روز به ارائه خدمات پرداختند.

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج در پایان بیان کرد: ماموران پس از اتمام روز طبیعت، به منظور حفظ طبیعت به پاکسازی میادین، پارک ها و بوستان های سطح منطقه اقدام کردند.

مینا صدیقیان

محیط زیست توزیع کیسه زباله منطقه 12 پاکسازی
تعداد دفعات مشاهده شده : 421
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.