1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 62427
تاریخ ثبت : 1397/01/14-11:19

استقبال ویژه منطقه 9 از شهروندان و مسافران در روز طبیعت

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج گفت: این منطقه در روز طبیعت با انجام اقداماتی به صورت ویژه از شهروندان و مسافران استقبال کرد.
عباس حق محمدلو در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: همزمان با فرارسیدن روز طبیعت، تمامی بوستان ها و فضاهای عمومی این منطقه با تمام امکانات خدمات شهری و فضای سبز میزبان مسافران و گردشگران بودند.

وی بیان کرد: توزیع کیسه های زباله، گشت های ویژه و آماده سازی سرویس های بهداشتی، آبخوری ها، آلاچیق ها و نمازخانه ها، نصب بنرهای اطلاع رسانی و هشدار دهنده و راه اندازی آبنمای موزیکال در تمام طول روز در بوستان جهان در روز طبیعت صورت گرفت.

این مسئول از شیفت بندی بیش از 50 نفر از پرسنل و کارشناسان فضای سبز و خدمات شهری در سطح بوستان های منطقه 9 به منظور خدمت رسانی، کمک به نظافت، پاکسازی و جمع آوری زباله ها و ضایعات به جا مانده در سطوح مختلف بوستان ها و پارک ها خبر داد.

حق محمدلو بیان کرد: همچنین یک دستگاه تانکر آب ثابت شیردار و یک دستگاه خودرو حمل زباله در بوستان جهان مستقر و چند دستگاه وانت نیسان و خاور نیز در بوستان جهان و دیگر سطوح منطقه برای پاکسازی، نظافت و حمل ضایعات و زباله ها به کارگیری شدند.

وی اظهار داشت: رفع نواقص کلیه آبخوری ها و سرویس های بهداشتی موجود در پارک ها، توزیع کیسه های زباله میان بهره برداران از عرصه های فضای سبز و نظارت مستمر بر آبخوری ها و چشمه های سرویس های بهداشتی از جمله اقدامات منطقه 9 در روز طبیعت هستند.

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج ادامه داد: از دیگر اقدامات می توان به نظارت مستمر معاونت خدمات شهری و مسئول فضای سبز و حضور کلیه نیروها با پوشش سبز در پارک های پر تردد اشاره کرد.

حق محمدلو بیان کرد: خوشبختانه هیچ گونه آتش سوزی یا تخریب در سطوح مختلف فضای سبز مشاهده نشده است و برای صیانت از طبیعت و جلوگیری از آلودگی احتمالی آن اهتمام جدی شد. با توجه به حجم بالای استقبال مردمی از بوستان های منطقه و برنامه ریزی های انجام شده ، تمام پارک ها و بوستان های منطقه 9 جهت استفاده مجدد شهروندان پیش از ساعت 6 صبح پاکسازی شدند.

 
مینا صدیقیان
روز طبیعت شیفت بندی منطقه 9 توزیع کیسه زباله نظافت استقبال
تعداد دفعات مشاهده شده : 383
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.